ثبت آگهی رایگان

آشنایی و ارتباط با موسسه حرف آخر

آشنایی و ارتباط با موسسه حرف آخر

آشنایی و ارتباط با موسسه

حرف آخر به عنوان بزرگترین و قدرتمندترین موسسه کنکور فعالیت رسمی خود را از سال 1390 به صورت کاملا رسمی آغاز و در راستای ارائه انواع ویدئو و دی وی دی های آموزشی کنکور با سبکی متفاوت، مدرن و بروز و با هدف تقویت و آموزش حرفه ای دانش آموزان فعالیت خود را شروع کرده است


استاد عبدالرضا منتظری، از اساتید مطرح کنکور از سال 1390 با هدف ارائه جدیدترین تکنولوژی های آموزشی دنیا به دانش آموزان کنکوری موسسه آموزشی حرف آخر مهر را تاسیس نمودند؛ حرف اخر در مدت زمان کمی بعد از آغاز فعالیت رسمی خود در حوزه آموزش کنکور تا به امروز توانسته به محبوبیت بسیار بزرگی دست پیدا کند زیرا در این بازه زمانی رضایت تمامی مشتریان و دانش آموزان خود را به صورت کامل برآورده و در کنکور به رتبه های برتر و عالی رساند و بهترین روش ها برای یادگیری را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد تا در آزمونها بهترین نتیجه و رتبه را کسب کنند.


وجه تمایز دی وی دی های حرف آخر با دیگر منابع آموزش کنکور در سبک خاص تدریس اساتید می باشد. در این سبک آموزش کنکور که برای اولین بار در ایران توسط موسسه حرف آخر اجراء شد، کلیه منابع کنکور به صورت شهودی سازی و در قالب تصویر دیجیتالی و الگوسازی و تکنولوژی انیمیشن تدریس می شوند، بنابراین الگوهای خلق شده از سوی اساتید مطرح این موسسه یک روش جامع برای پاسخگویی به هزاران تست و سوال متفاوت بوده و با یادگیری این الگوها نیاز به نت برداری و تکرار روزمره فرمول و نکات و تکنیک های متعدد وجود نخواهد داشت.


خدمات موسسه حرف آخر برای سال 1400:


ارائه پکیج های آموزشی برای همه دروس مختلف تخصصی و عمومی نظام جدید

ارائه بسته های آموزشی ابتدایی، متوسطه اول (هفتم، هشتم و نهم) تا دوازدهم و کنکور

خدمات مشاوره حرفه ای توسط برترین مشاوران و رتبه برترهای کنکور

ارائه تخفیفات متنوع در ایام خاص

خدمات پشتیبانی و گارانتی کامل منابع و محصولات

ارائه پروژه 6040 و پروژه 0 تا 100

این بسته ها با توجه به بازه زمانی و شرایط دانش آموز و تعیین سطح از طریق مشاوران ما انتخاب خواهد شد و هر ساله بر اساس تغییرات کتب درسی آپدیت می شوند و بهترین روش و سبک را برای یادگیری را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد تا دانش آموزان بهترین نتیجه و نمره را کسب کنند.


مشاهده لیست قیمت محصولات پروژه 6040 برای کنکور 1400


از دیگر خدمات منحصر به فرد و تاثیر گذار موسسه و سایت حرف آخر مشاوره رایگان با مشاوران متبحر و دلسوز و نخبه پرور و امکان تماس با رتبه برترهای رشته های مختلف انتشارات حرف آخر می باشد، از این رو شما دانش آموزان گرامی و مشتریان می توانید در هر روز هفته و حتی روزهای تعطیل با مشاوران صرفا فقط این سایت در تماس بوده و هر گونه ابهام، سوال، راهنمایی مطالعاتی، آموزش، برنامه ریزی درسی و راهنمایی، خرید محصول را دریافت کنید.


حرف آخر: ما با ارائه الگوهای درسی توانسته ایم یادگیری مطالب متنوع و گسترده درسی را تسهیل نموده و راه و روش یادگیری و به خاطر سپردن مباحث و متدهای حل مسائل محاسباتی را به دانش آموزان بیاموزیم. این موسسه در جهت مرتفع نمودن دغدغه های داوطلبان رشته های مختلف برآمده و توانسته با شیوه هایی نوین و مخصوص خود سیستم آموزشی کل کشور را متحول کند


لازم به ذکر است تمامی منابع موسسه حرف آخر شامل دی وی دی آموزشی به همراه کتاب میباشند. همراه منابع، کتاب برنامه ریزی و دی وی دی مشاوره نیز در اختیار شما قرار میگیرد.


"حرف آخر، برترین و بهترین موسسه آموزشی و کنکوری کل ایران"

لطفا توجه فرمایید:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.

آگهی های مرتبط