ثبت آگهی رایگان

فروش انواع ترمینال های وایدمولر المان

فروش انواع ترمینال های وایدمولر المان

نمایندگی فروش محصولات وایدمولر آلمان

فروشگاه دیان پاور نمایندگی فروش محصولات وایدمولر آلمان

ترمینال (TERMINAL) WEIDMULLER

ترمینال ها نوعی اتصالات سیم هستند که برای اتصال دو یا چند رسانا به یکدیگر به کار می روند.بلوک ترمینال ها به منظور ساده سازی سیم کشی ،کاهش حجم تابلوها،کاهش مسیر یابی سیم ها و صرفه جویی در زمان و هزینه , استفاده می شود .بلوک ترمینال ها معمولا برای سیم کشی های بزرگ وپیچیده در انتخاب اول قرار دارند و میتوان به سادگی از امکانات و مزایای آن ها برای طراحی در سطح های بالا به عنوان پر اطمینان ترین رابط برای اتصال سیم ها استفاده کرد.


بلوک ترمینال های واید مولر معمولا با سه تکنولوژی ساخت و ارائه شده اند :

ترمینال بلوک های سریP،سری Z ،سری W

در بلوک ترمینال های سر یP با فشار سیم به داخل بلوک ترمینال می توان سیم را داخل آن قرار داد.

بلوک ترمینال های سری Z به صورت کلمپی می باشند و با یک پیچ گوشی میتوان سیم را به راحتی داخل آن قرار داد.

بلوک ترمینال های سریW به صورت پیچی می باشند و با باز و بسته کردن پیچ ،سیم داخل آن قرار می گیرد.

در این بلوک ترمینال های واید مولر می توان به انواع سری مدل ها ازقبیل بلوک ترمینال های ایزوله ،بلوک ترمینال های فیوزی،بلوک ترمینال های دو طبقه و چند طبقه، ترمینال های ارت ،ترمینال های ولتاژی و جریانی و بلوک ترمینال های با LED و انواع بلوک ترمینال های مناسب جهت اتصال به سیم کشی های موتور و ترمینال های تغذیه و مینی بلوک ترمینال ها،ریل ها ، پایه های ریل،پایه های فیوز،سرسیم هاو… اشاره کرد. در حقیقت ارتباط تابلو با تجهیزات بیرون تابلو از طریق ترمینال ها صورت میگیرد.

لطفا توجه فرمایید:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.

آگهی های مرتبط