ثبت آگهی رایگان

فروش، کالیبراسیون و تامین قطعات انواع دستگاه گازسنج (Gas Detector)

فروش، کالیبراسیون و تامین قطعات انواع دستگاه گازسنج (Gas Detector)

شرکت مهندسی دقت گستر به عنوان مبدأ و اولین آزمایشگاه کالیبراسیون در ایران منطبق بر الزامات ایزو 17025و مورد تایید موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی در زمینه کالیبراسیون تجهیزات گازسنجی، بوسنجی، نشت یابی، آنالایزرهای گاز، دودیاب و شعله یاب در کشور شناخته شده که با بیش از 15 سال تجربه موفق در ارائه خدمات کالیبراسیون با کیفیت به غالب صنایع مختلف کشور و واحدهای HSE، و با درک صحیح از نقش کالیبراسیون تجهیزات گازسنجی در حفظ سلامت و ایمنی فردی پرسنل در محیط کار، همواره خود را ملزم به استفاده از نفرات متخصص و استفاده از تجهیزات کالیبراسیون و قطعات اصلی و ارائه خدمات کالیبراسیون با کیفیت دانسته تا کوچکترین خطری پرسنل فداکار شما را از این بابت تهدید ننماید.

همچنین این مجموعه با بهره گیری از توانمندی و مراودات بازرگانی با شرکت¬های معتبر خارجی، قادر است تمامی نیازهای مشتریان در حوزه تعمیر و تامین دستگاه¬های گازسنجی ونشت یابی (ثابت و پرتابل) و قطعات مصرفی آنها از جمله فیلتر، پمپ، باطری، انواع سنسورهای دستگاه گازسنج، رگولاتورهای گاز دبی ثابت و دبی متغیر و سیلندرهای منحصر به فرد کالیبراسیون و بامپ تستی شامل سیلندرهای چند جزئی و تک جزئی ساخت شرکت PORTAGAS کشور آمریکا (بهمراه گواهی آنالیز قابل ردیابی NISTو سلیندرهای منحصر بفرد Portagreen با بیشترین زمان انقضا نسبت به سیلندرهای مشابه و قابلیت ردیابی هر سیلندر از طریق اپلیکیشن موبایل سازنده جهت از بین بردن تقلب و جعل سیلندر و گواهی آنالالیز آن) را تامین نماید.

از جمله برندهایی که در این آزمایشگاه قابل ارائه خدمات کالیبراسیون، تعمیر و تامین قطعات میباشند:

• BW, MSA, Drager, GMI, Crowcon, GFG, Sewerin, Honeywell, Sensit, RKI, New Cosmos, RAE, Oldham, Industrial Scientific, TESTO, LAND, MRU, Aeroqual, ...

لطفا توجه فرمایید:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.

آگهی های مرتبط