ثبت آگهی رایگان

دیجی داروخانه

دیجی داروخانه

دیجی داروخانه وب سایت رسمی داروخانه ی خانم دکتر شهین عظیم زاده مقدم می باشد.


دکتر عظیم زاده مقدم صاحب امتیاز داروخانه و دارای بیش از 20 سال سابقه کار و مدیریت داروخانه و دیگر فعالیت ها در عرصه داروسازی می باشند.


هدف اصلی ما خرید راحت و آسان و ارائه ی اطلاعات کافی در مورد محصولات به کاربران گرامی است تا بتوانند بدون نیاز به مراجعه حضوری کالاهای مورد نیاز خود را آسان و سریع تهیه کنند .


لازم به تذکر است که با وجود خطری که تهیه کالاهای حساس چون کالاهای داروخانه ای ، از مراجع و فروشگاه های نامعتبر ( وب سایت های بدون مجوز ، فروشگاهای نامعتبر ماهواره ای و…) خریداران عزیز را تهدید می کند، لزوم توجه و دقت کافی در هنگام خرید این محصولات اهمیت بیشتری یافته است . لذا ایجاد آگاهی در مورد خرید مطمئن این محصولات حساس که در ارتباط با سلامت مصرف کننده هستند در دستور کار وزارت بهداشت و درمان قرار گرفته و به مشتریان اکیدا توصیه می شود که کالاهای مورد نظر خود را از وب سایت داروخانه های معتبر و مورد تأیید مراجع ذی ربط تهیه فرمایند . اصلی ما خرید راحت و آسان و ارائه ی اطلاعات کافی در مورد محصولات به کاربران گرامی است تا بتوانند بدون نیاز به مراجعه حضوری کالاهای مورد نیاز را آسان و سریع دریافت کنند.

لطفا توجه فرمایید:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.