ثبت آگهی رایگان

ایستاده در اوج

ایستاده در اوج
ایستاده در اوجایستاده در اوجایستاده در اوج

ایستاده در اوج یا A VIEW FROM THE TOP یکی از آثار ارزشمند زیگ زیگلار که برای اولین بار در سال 2019 به چاپ رسید.


امسال برای اولین بار در ایران توسط انتشارت نسل نواندیش و به ترجمه منیر محمدی در ایران به چاپ رسید.


حرکت از موفقیت به معنا، زیگ زیگلار بیش از سی کتاب پرفروش درباره رشد شخصی، رهبری، فروش، ایمان، خانواده و موفقیت نوشته است. او یک مرد خانواده، متعهد، وطن‌پرستی فداکار و یکی از اعضای فعال کلیسا بود. سبک ارائه منحصر به فرد او و سخنرانی قدرتمندش افتخارات زیادی برای او به ارمغان آورد و هنوز هم یکی از چند بعدی‌ترین مراجع در نهضت توان انسانی به شمار می‌رود.


کتاب ایستاده در اوج ترغیبتان می کند تا همیشه در بهترین حالتی باشید که می توانید و متقاعدتان می کند تا آنچه دارید و آنچه می توانید انجام دهید و آنجه انجام خواهید داد را پرورش دهید .زیگ زیگلار همچین به شما می آموزد: چطور به تمام ابعاد زندگی خود رنگ معنویت ببخشید. چطور نه تنها به دیگران کمک کنید ، بلکه یادشان بدهید که روی پای خودشان بایستند . چطور با شروع از گام های کوچک ، تغییرات اساسی در زندگی خود ایجاد کنید . که شخصیت مهم است . چطور ماموریت و بینش خود را باهم ترکیب کنید . رمزورازهای پیگیری و به پایان رساندن خوب . تفاوتی ندارد ، زیگ زیگلار را سال ها دنبال کرده یا برای اولین بار نامش را شنیده باشید ، کتاب حاضر زندگی تان را تغییر خواهد داد. درس های آن کمک می کنند تا به موفقیت برسید و به زندگی تان معنا ببخشید و وقتی این اتفاق افتاد ، به اوج خواهید رسید و در خواهید یافت که نما از بالا چقدر باشکوه است.

لطفا توجه فرمایید:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.

آگهی های مرتبط