ثبت آگهی رایگان

منهول پلی اتیلن و هندهول پلی اتیلن

منهول پلی اتیلن و هندهول پلی اتیلن
منهول پلی اتیلن و هندهول پلی اتیلنمنهول پلی اتیلن و هندهول پلی اتیلن
 • عنوان آگهی:
  منهول پلی اتیلن و هندهول پلی اتیلن
 • گروه آگهی:
 • تلفن ثابت:
  تلفن ثابت آگهی کد 95739
 • تلفن همراه:
  تلفن همراه آگهی کد 95739
 • ایمیل:
  ایمیل آگهی کد 95739
 • آدرس:
  تهران، تهران-خیابان شهید مطهری-بعد از سهروردی روبه رو خیابان یوسفیان ساختمان محیا
 • آخرین بروزرسانی:
  1399/10/06 - 11:24:06

گروه صنعتی فراز تجهیز راویس جزء بزرگترین تولیدکنندگان منهول پلی اتیلن در سطح کشور می‌باشد منهول‌های تولیدی این شرکت در سیستم‌های فاضلاب خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.با توجه به استفاده روز افزون از محصولات پلیمری در صنایع مختلف جهان این محصول می‌تواند جایگزین مناسبی برای انواع منهول‌های بتنی و سایر منهول‌های ساخته شده از مصالح بنایی باشد.از مشخصات منهول‌های گروه صنعتی فراز تجهیز راویس که باعث کاربرد وسیع آن‌ها در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاه و خطوط انتقال فاضلاب شهری شده است می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:


وزن سبک

بعلت کمتر بودن چگالی پلی اتیلن در مقایسه با بتن، وزن منهول‌های پلی اتیلن در مقایسه با منهول‌های بتنی بسیار کمتر می‌باشد، لذا این مساله باعث آسان تر و کم هزینه تر شدن عملیات حمل و نقل و نصب می‌شود. مزیت دیگر وزن پایین منهول‌های پلی اتیلن در این نکته نهفته است که در زمینهای باتلاقی و شنی که امکان زیرسازی مناسب برای منهول‌های سنگین وجود ندارد و بعلت سستی زمین امکان نشست منهول وجود دارد، این نوع منهول‌ها از خطر نشست و فرو رفتن در زمین کاملا مصون می‌باشند.


انعطاف‌پذیری

منهول‌های پلی اتیلن نیروهای ناشی از زلزله و دیگر نیروها را بعلت قابلیت انعطاف‌پذیری به راحتی تحمل می‌کند.


مقاومت شیمیایی بالا در مقابل خوردگی

طبیعت خنثی پلی اتیلن باعث دوام و مقاومت بالای منهول‌های پلی اتیلن در محیط‌های خورنده شیمیایی و اسیدی نظیر فاضلاب‌ها می‌شود.


زبری کم

ضریب زبری پایین سطح داخلی منهول‌های پلی اتیلن، احتمال چسبیدن مواد معلق و گل و لای به آن را کاهش می‌دهد وحتی در صورت ته‌نشینی گل و لای بر روی سطح داخلی آن با اولین جریان شدید آب یا فاضلاب کاملا شسته و تمیز می‌شود. که این خود باعث ساده‌تر شدن جریان سیال و افزایش میزان انتقال سیال می‌شود.


سرعت نصب بالا

یکی از مهمترین مزایای استفاده از منهول‌های پلی اتیلن سرعت نصب بالای آن‌ها می‌باشد.این مساله نتیجه پیش‌ساخته بودن و سبک بودن منهول‌های پلی اتیلن است که خوشبختانه در دنیای امروز با وجود محدودیت‌های زمانی، مکانی و ترافیکی در شهرهای رو به رشد از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد.


انعطاف‌پذیری در تولید

منهول‌های پلی اتیلن در سایزها و شکل‌های مختلف و متنوع قابل تولید می‌باشند.


توانایی تولید براساس استاندارد بین امللی و ملی کشور

با توجه به انعطاف‌پذیری بالا در خط تولید و همچنین حضور متخصصین کارآمد، گروه صنعتی فراز تجهیز راویس قادر به تولید تمامی منهول‌ها طبق استانداردهای ملی و بین امللی نظیر ASTMF1759 می‌باشد.


استحکام بالا در برابر ضربه

با توجه به انعطاف‌پذیری ذاتی پلی اتیلن و خاصیت ضربه‌پذیری آن، منهول‌های ساخته شده از پلی اتیلن از مقاومت بالایی در برابر ضربات وارده در حین حمل و نقل یا پروسه نصب برخوردارند.


طول عمر بالا

بدلیل استفاده از پلی اتیلن، این نوع از منهول‌ها از طول عمر بسیار بالایی ( بیش از50 سال ) برخوردارند.استفاده از هندهول به 2400 سال قبل از میلاد مسیح به شهر بابل بر می‌شود. مطالعات باستان‌شناسان از روی نوشته‌ها و نقشه‌های به جا مانده حاکی از آن است که شهر بابل از سیستم فاضلاب جامع شهری برخوردار بوده است. شبکه‌ای با طراحی ماهرانه که تمامی منطقه شهر را تحت پوشش قرار می‌داد که شامل کانال‌های آجری فاضلاب بهمراه محلهایی برای دسترسی به این کانال‌ها جهت بازرسی آن‌ها (مشابه هندهول‌های امروزی) بوده است.


استفاده از هندهول‌ها از دیرباز جهت ایجاد ایستگاه‌های دسترسی به بخشهای مختلف شبکه‌های آب‌رسانی و جمع‌آوری و انتقال فاضلاب جهت بازرسی، تهویه طبیعی و تعمیر و نگهداری همواره مورد نظر بوده است. امروزه نیز نه تنها از اهمیت آن‌ها کاسته نشده بلکه روز به روز بر اهمیت و نیز موارد کاربرد آن‌ها افزوده شده است.


در چند دهه اخیر پلی اتیلن، با توجه به خواص مطلوبی که دارد، به عنوان مناسب‌ترین ماده برای ساخت منهول‌ها و هندهول‌ها به خدمت گرفته شده است. خواص هندهول‌های پلی اتیلن باعث شده که روند استفاده از آن‌ها سیر صعودی داشته باشد، به طوریکه هم‌اکنون در اروپا بیش از 80% هندهول‌های مورد استفاده در پروژه‌های اخیر از نوع پلی اتیلن بوده است. متاسفانه در داخل کشور سهم استفاده از این نوع هندهول‌ها بسیار پایین بوده اما در حال حاضر استفاده از آن‌ها روند رو به رشدی به خود گرفته است.


تنها تفاوت منهول و هندهول در ابعاد و اندازه آنها است .قطر هند هولها معمولا 500 ، 600 ، 700 و یا 800 میلی متر با ارتفاع های 500 ، 600 ، 700 ، 800 و 1000 میلی متر می باشند .از هندهولها معمولا در شبکه های انتقال گاز و آب جهت حفاظت از شیرآلات مسیر و همچنین در شبکه های انتقال کابل برق ، تلفن و فیبر نوری استفاده میشود . در سالهای اخیراداره کل فرودگاههای کشور از هندهولها به عنوان محلی برای قرارگیری تجهیزات سیستم روشنایی با هدف افزایش ایمنی در استریپ باند پروازی فرودگاه و بالا بردن قابلیت اطمینان سیستم روشنایی باند استفاده کرده است .

توجه فرمایید:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.