ثبت آگهی رایگان

آموزشگاه فنی حرفه ای دارکوب

آموزشگاه فنی حرفه ای دارکوب

آموزشگاه رسمی فنی حرفه ای دارکوب که زیر مجموعه شرکت طراحی سایت دارکوب است، به منظور ارائه آموزش های طراحی سایت و سئو راه اندازی شد. مفتخر هستیم در بیش از یک دهه فعالیت خود حدود 4000 وب سایت را به صورت مهندسی و اصولی، طراحی و بهینه سازی (سئو) نموده ایم. بنابراین به منظور اشاعه ی این تجربیات، اقدام به راه اندازی آموزشگاه و ارائه مدرک رسمی فنی حرفه ای کرده ایم.


شرکت دارکوب از سال 1381 فعالیت خود را آغاز کرده است و در سال 1398 به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شد. همچنین رتبه 4 را از سوی شورای عالی انفورماتیک کسب کرده ایم. این مجموعه دارای مجوز فعالیت سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران و همچنین دارای مجوز نشر دیجیتال بر خط از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.


جدا از دوره های طراحی سایت، در آینده ای نزدیک قصد برگزاری دوره های مربوط به دیگر حوزه ها مانند: برق، مکانیک، عمران و… وجود دارد. دوره های تخصصی که در حال حاضر در آموزشگاه دارکوب برگزار می شوند عبارتند از:

آموزش طراحی قالب وردپرس

آموزش JavaScript & jQuery & Ajax

آموزش طراحی قالب جوملا

آموزش PHP و MYSQL

آموزش سئو و بهینه سازی وب سایت

آموزش طراحی سایت ریسپانسیو

دانش آموختگان بعد از پایان دوره ها این فرصت را دارند که عناوین شغلی مناسب خود را بدست بیاورند. آموزش در محیطی کاملا حرفه ای و به صورت عملی می باشد و در صورت نیاز شرکت، از میان دانش آموختگان ممتاز، کار آموز و در صورت صلاحیت کافی نیروی کار، جذب می گردد.

لطفا توجه فرمایید:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.