ثبت آگهی رایگان

تبلیغات موثر در اینترنت با سلفری

تبلیغات موثر در اینترنت با سلفری

سایت سلفری یک سایت چند منظوره در جهت تبلیغات در اینترنت است که توسط شرکت طراحی سایت دارکوب برای صاحبان مشاغل راه اندازی شده است. به وسیله ی سایت سلفری می توان در کنار امکان درج آگهی رایگان و ویژه به جهت تبلیغ رایگان محصولات و خدمات خود، فروشگاه اینترنتی رایگان نیز برای خود راه اندازی کنند و از آن طریق اقدام به فروش کالا و خدمات خود نمایند.


برای این کار نیازی به تخصص نیست و کافیست صاحبان مشاغل با مراجعه به سایت به طور رایگان عضو سایت شده و به صورت رایگان اقدام به ساخت فروشگاه اینترنتی خود در چند مرحله ی ساده کرده و به صورت رایگان کالاها یا خدمات خود را به منظور عرضه در فروشگاه درج کنند.


مشتریانی که قصد خرید از فروشگاه شما را دارند، این امکان برای آنها فراهم است تا به صورت آنلاین هزینه را پرداخت نمایند.


یکی از دیگر از امکانات سلفری برای صاحبان کسب و کار، در بخش آگهی رایگان و ویژه است، به نام "سیستم مکان وب سایت”. به وسیله این قابلیت می توان تا حد محله، مکان مورد نظر را مشخص کرد. بدین صورت که کاربر می تواند کالا و خدمات مورد نیاز خود را در محله مورد نظر خود جستجو کند.


فیلتر مکان سلفری از استان آغاز می گردد و با انتخاب شهر و محله، حتی قابلیت انتخاب خیابان را نیز دارد. به عنوان مثال در صورتی که کاربر در جستجوی خودرو می باشد، می تواند خودروهایی را بیابد که واقع در محله سعادت آباد ثبت گردیده اند. البته به شرطی که کاربر آگهی دهنده فیلد مربوط به محله را تکمیل نموده باشد.


نکته: ویرایش آگهی باعث غیر فعال شدن آگهی می گردد و آگهی مجدداً باید توسط تیم تایید محتوای وب سایت فعال سازی گردد و تاریخ ثبت آگهی نیز از زمان تاریخ تغییر آگهی توسط شما تغییر خواهد نمود. بهتر است محتوای داخل آگهی را با دقت ثبت نمایید تا در آینده نیاز به تغییر نداشته باشد.


یکی از امکانات مناسب این سایت، پشتیبانی آنلاین 24 ساعته ی سلفری در هفت روز هفته است تا آگهی دهنده های محترم در هر لحظه بتوانند مشکل خود را مطرح نمایند.

لطفا توجه فرمایید:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.