ثبت آگهی رایگان

روان کننده (لوبریکنت) داخلی G60

روان کننده (لوبریکنت) داخلی G60

Radlub EWG60 یک روان کننده داخلی و خارجی است که تاثیرات بسیار موثری بر روی فرآیند پی وی سی دارد. تاثیرات مهم این ماده در فرمولاسیون های مختلف عبارتند از:

1- افزایش سرعت تولید و کاهش ضایعات: با اضافه شدن EWG60 Radlub در فرمولاسیون سرعت خروج پی وی سی از اکسترودر بالا رفته و پی وی سی تخریب نمی شود و ضایعات کم می شود.

2- بهبود پایداری حرارتی : با اضافه شدن لوبریکنت در فرمولاسیون هایی که از پایدارکننده های حرارتی پایه سرب به منظور افزایش پایداری حرارتی پی وی سی استفاده می شود، به دلیل سازگاری بسیار بالای لوبریکنت با پایدارکننده دمای فرآیندی پایینتر می آید و مانع از تخریب پلیمر می شود. به نحوی می تواند نقش کمکی در پایداری حرارتی ایفا کند.

3- کاهش هزینه تولید : با اضافه شدن لوبریکنت به همراه کمک فرآیند در فرمولاسیون پی وی سی به دلیل توانایی بیشتر در استفاده از پرکننده ها ( کربنات کلسیم) قیمت تمام شده پایینتر می آید. همچنین با کاهش آمپر و فشار دستگاه هزینه برق و استهلاک کاهش پیدا می کند.

4- بهبود ویژگی های ظاهری : با اضافه شدن لوبریکنت در فرمولاسیون و توانایی بالا در تشکیل فیلم نازک بر روی سطح سیلندر و ماردون مانع از چسبیدن و سوختن پلیمر بر روی سطح سیلندر و دای می شود در نتیجه ذرات مشکی رنگ حاصل از سوختن پلیمر خیلی کمتر بر روی قطعات مشخص می شود و ظاهر قطعات زیباتر می شود.


5- بهبود خواص مکانیکی : با اضافه شدن لوبریکنت علاوه بر پخش بهتر فیلر ( پرکننده) در پی وی سی، تخریب نیز کمتر می شود در نتیجه خواص فیزیکی مکانیکی بهتر می شود.

6- بهبود پایداری نوری : با اضافه شدن لوبریکنت پخش تیتان ( رنگدانه سفید) بهتر صورت می گیرد و سفیدی بیشترمی شود. با پخش بهتر تیتان به دلیل جذب اشعه یووی پایداری نوری بالاتر می رود.

7- بهبود خاصیت آنتی استاتیک: با اضافه شدت لوبریکنت و با توجه به ترکیب شیمیایی آن مانع از تشکیل الکتریسیته ساکن بر روی محصولات می شود که این امر باعث کاهش نشستن گرد و غبار بر روی محصول نهایی می شود و خطر آتش سوزی از این طریق کاهش می یابد.


از این ماده جهت تولید لوله و اتصالات، ورق، دیوارپوش، کفپوش، کامپاندینگ، فوم، پروفیل در و پنجره استفاده می‌شود.

لطفا توجه فرمایید:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.

آگهی های مرتبط