ثبت آگهی رایگان

فروش ویژه کاغذ دیواری سه بعدی و پوستر دیواری

فروش ویژه کاغذ دیواری سه بعدی و پوستر دیواری
فروش ویژه کاغذ دیواری سه بعدی و پوستر دیواریفروش ویژه کاغذ دیواری سه بعدی و پوستر دیواریفروش ویژه کاغذ دیواری سه بعدی و پوستر دیواری

فروشگاه اینترنتی «منزل» در زمینه ی فروش کاغذ دیواری، پوستر دیواری، کاغذ دیواری‌های سه بعدی و عمق دار، تابلو دیواری و همچنین کفپوش ها و پارکت و پارکت لمینت فعالیت می کند.

برای دیدن طرح های متنوع محصولات فروشگاه «منزل» حتما سری به وب سایت manzel.ir بزنید.


برای ارائه ی یک محصول با کیفیت به شما عزیزان، از بهترین مواد اولیه و کاغذ ها با مناسب ترین قیمت استفاده کرده ایم. در واقع تمامی کاغذ دیواری های موجود در فروشگاه اینترنتی «منزل» ، از مواد PVC و نانوون ساخته شده اند و تمامی پوستر دیواری های موجود نیز از جنس PVC و الیاف طبیعی هستند.


آلبوم های کاغذ دیواری موجود در فروشگاه منزل برای هر طرحی چند رنگ متنوع دارد. هر آلبوم دارای طرح های مختلفی از قبیل داماسک، ساده، راه راه، طرح کودک و... است که با توجه به طرح و رنگشان برای فضاهای اداری و دفاتر رسمی، اتاق خواب و سالن پذیرایی و یا اتاق کودک و نوجوان (دختر یا پسر) انتخاب می شوند.

تنوع طرح های کاغذ دیواری ها و پوستر دیواری های ما به حدی است که برای هر رده ی سنی از کودک گرفته تا نوجوان و جوان و افراد مسن تر طرح های مخصوصی داریم.


اگر دلتان می خواهد فضایی جدید و بی نهایت را در خانه‌تان تجربه کنید حتما سری به بخش کاغذ دیواری های سه بعدی و پوستر دیواری های عمق دار فروشگاه بزنید.


اگر به دنبال یک کفپوش و پارکت با کیفیت و قیمت مناسب می گردید نگاهی به بخش پارکت لمینت های موجود در فروشگاه اینترنتی منزل بیندازید.


برای مشاوره در مورد انتخاب طرح و کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ها می توانید از طریق شماره تلفن زیر با ما تماس بگیرید:


09129615510

لطفا توجه فرمایید:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.

آگهی های مرتبط