ثبت آگهی رایگان

مجلل سقف، به جای کناف و گچبری

مجلل سقف، به جای کناف و گچبری
مجلل سقف، به جای کناف و گچبریمجلل سقف، به جای کناف و گچبریمجلل سقف، به جای کناف و گچبریمجلل سقف، به جای کناف و گچبریمجلل سقف، به جای کناف و گچبریمجلل سقف، به جای کناف و گچبریمجلل سقف، به جای کناف و گچبریمجلل سقف، به جای کناف و گچبریمجلل سقف، به جای کناف و گچبریمجلل سقف، به جای کناف و گچبری

مجلل سقف مرکز فروش زیرلوستری های جدید،دورلامپی،گل سقفی -ابزارهای دکوراتیو باقابلیت نورپردازی برای دورسقف از جنس پی وی سی بهترین جایگزین برای گچبری های قدیمی می باشد.


اگر تصمیم به نوسازی و تغییر دکوراسیون منزل ویا محل کارتان را گرفته اید مجلل سقف بهترین ایده والبته ساده ترین راه حل است.


از ویژگی های این محصولات جدید: سبک بودن وزن آن، عدم کثیف کاری و ریخت و پاش، اجرا درکمترین زمان، عدم نیاز به رنگ آمیزی و بتانه کاری، تنوع بالای طرح، رنگ بندی و سایز، قابلیت سفارشی سازی مطابق سلیقه مشتریان، عدم استفاده از گچ و سیمان و سایر مصالح ساختمانی، ترکیب زیبا با کناف (مکمل کناف).


انواع سقف کاذب، کفپوش، لمینت، پارکت، دیوار پوش، آینه های دکوراتیو، کاغذ دیواری های سه بعدی، ساخت تی وی روم، ساخت تخصصی ستون دکوراتیو، پرده های تصویری، پرده زبرا، پرده پانچی، قرنیز، بین کابینتی، چمن مصنوعی.


پذیرش تزئینات داخلی ساختمان از صفر تاصد در تمام نقاط.

لطفا توجه فرمایید:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.