ثبت آگهی رایگان

کارگاه تخصصی طراحی و ساخت تابلو های برق صنعتی

کارگاه تخصصی طراحی و ساخت تابلو های برق صنعتی
کارگاه تخصصی طراحی و ساخت تابلو های برق صنعتیکارگاه تخصصی طراحی و ساخت تابلو های برق صنعتیکارگاه تخصصی طراحی و ساخت تابلو های برق صنعتی
 • عنوان آگهی:
  کارگاه تخصصی طراحی و ساخت تابلو های برق صنعتی
 • گروه آگهی:
 • تلفن ثابت:
  تلفن ثابت آگهی کد 65390
 • تلفن همراه:
  تلفن همراه آگهی کد 65390
 • ایمیل:
  ایمیل آگهی کد 65390
 • آدرس:
  تهران
 • آخرین بروزرسانی:
  1397/11/13 - 20:53:34

ساخت و تامین انواع تابلوهای برق

طراحی، مهندسی، ساخت، تامین، نصب و راه اندازی انواع تابلوهای برق فشار ضعیف تا 4500 آمپر شامل تابلو های برق صنعتی، تابلوهای خازن، تابلو های تاسیسات ساختمانی به صورت کلید در دست توسط تیم این شرکت قابل اجرا می¬باشد. تجهیزات مورد نیاز تابلوهای برق این شرکت، همگی از برند های معتبر دنیا از جمله Schneider، Unelec، Tele mechnique و ABB تامین می¬گردد.


اجرای پروژه های برق رسانی کارخانجات صنعتی

طراحی، مهندسی، تامین تجهیز، نصب، تست و راه اندازی پروژه های برق رسانی کارخانجات از ابتدا تا انتها، به صورت کلید در دست شامل برق رسانی تابلوها ، کابل کشی، بانک خازن و ... از دیگر توانمندی های این شرکت می باشد. این شرکت تا کنون پروژه های متعددی در این زمینه انجام داده که می توان به برق رسانی کارخانه میوه خشک کنی ری، لبینات چاشت پسند، کارخانه داروسازی پارس دوفارما و... اشاره نمود.


تامین تجهیز و اجرای سیستم های ارتینگ و صاعقه گیر، سیستم های جریان ضعیف آنتن مرکزی، اعلام حریق و تلفن صوتی آسانسور

با توجه به اهمیت حفظ سلامت افراد، تجهیزات و دستگاه ها در مقابل خطرات ناشی از اتصال کوتاه یا صاعقه ، ایجاد سیستم ارتینگ مناسب و با قابلیت اطمینان بالا، از جمله ضروریات پروژه های ساختمانی است. پایا نیرو با داشتن پرنسل مجرب در زمینه طراحی سیستم زمین و با ارائه بهترین تجهیزات در این زمینه، قادر به پاسخ گویی به نیاز های مشتریان محترم می¬باشد. همچنین این شرکت در زمینه طراحی و اجرای سیستم های جریان ضعیف آنتن مرکزی، اعلاق حریق و تلفن صوتی آسانسور نیز، قادر به ارائه خدمات می باشد.

اجرا و تعمیرات تخصص ماست,ساخت,طراحی,مشاوره

آخرین قیمت را از ما بگیرید

شرکت فنی و مهندسی سورنا صنعت بیستون با بیش از 18 سال سابقه در صنعت برق

مهندس سید حمیدرضا حسینی کارشناس ارشد برق و کنترل

توجه فرمایید:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.

آگهی های مرتبط