ثبت آگهی رایگان

فروش دستگاه فیلتر هوای خودرو با سرمایه کم و سود عالی

فروش دستگاه فیلتر هوای خودرو با سرمایه کم و سود عالی
فروش دستگاه فیلتر هوای خودرو با سرمایه کم و سود عالیفروش دستگاه فیلتر هوای خودرو با سرمایه کم و سود عالی
 • عنوان آگهی:
  فروش دستگاه فیلتر هوای خودرو با سرمایه کم و سود عالی
 • گروه آگهی:
 • تلفن ثابت:
  تلفن ثابت آگهی کد 61855
 • تلفن همراه:
  تلفن همراه آگهی کد 61855
 • ایمیل:
  ایمیل آگهی کد 61855
 • آدرس:
  تهران، شهرک صنعتی
 • آخرین بروزرسانی:
  1397/08/28 - 15:56:02

شغل دوم، درآمد عالی:

امروزه داشتن شغل دوم بادرآمد بالا یکی از ضروریات زندگی می باشد، داشتن شغلی پردرآمد علاوه بر تامین نیازهای مالی از نظر روحی نیز باعث آرامش خیال می گردد، کاری تمیز، بدون بو و بدون آلودگی. تولید فیلتر هوای خودرو از جمله مشاغلی است که به تنهایی میتواند حتی بعنوان شغل اول با درآمد زایی بالا مورد استفاده قرار گیرد. تولید انواع فیلتر هوای اتومبیل شغلی بسیار آسان با درآمد بالا است. ضمن اینکه تولید فیلتر هوا نیز از جمله مشاغلی است که با استفاده از دستگاه های جدید و بدون نیاز به حرارت بسیار ساده و آسان است که نیاز به فضای زیاد یا تخصص ندارد.


- نصب و راه اندازی و آموزش به عهده شرکت میباشد

- تولید آسان و همیشگی از شما، تامین مواد اولیه از ما

- ارسال به همه نقاط کشور


ضمنا به منظور جلوگیری از سوء استفاده بعضی اشخاص حقیقی و حقوقی، این شرکت به استحظار عموم میرساند که فقط در تهران شعبه دارد و در هیچ کجای کشور نمایندگی یا شعبه دیگری نداشته و جعل اسناد و مدارک و استفاده از نام حقوقی و تجاری این شرکت پیگرد داشته و هر گونه آگهی مشابه در کلیه سایتهای اینترنتی کپی برداری از مطالب این شرکت بوده و این شرکت حق هرگونه برخورد قانونی با این افراد را برای خود محفوظ مینماید لذا خواهشمندیم در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده ، دقت کافی مبذول دارید و از صحت و سابقه و مدت فعالیت و مدارک و مجوزات آنها اطلاع پیدا کنید.


جهت مشاهده ویترین افتخارات شرکت، دریافت کاتالوگ، لیست قیمت ها و اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه فرمایید.


جهت مشاوره با کارشناسان مربوطه از شنبه تا چهارشنبه (بجزء تعطیلات رسمی) از ساعت 8:30 الی 17 و روزهای پنجشنبه تا ساعت 15 با شمارهای درج شده تماس حاصل فرمایید.

توجه فرمایید:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.