ثبت آگهی رایگان

اولین سازنده کلبه جنگلی چوبی

اولین سازنده کلبه جنگلی چوبی
اولین سازنده کلبه جنگلی چوبیاولین سازنده کلبه جنگلی چوبی

اگر از دسته افرادی هستید که علاقه مند به طبیعت می باشید و از ماجراجویی در طبیعت لذت می برید دکوراسیون این کلبه های منحصر به فرد می تواند ایده بسیار دوست داشتنی برای شما باشد.


این فضا به نحوی در قلب جنگل قرار گرفته که گویی در جنگل چادر زده اید اما امکانات موجود در این کلبه شگفت انگیز با نشیمن، اتاق ناهار خوری خانوادگی و یک آشپزخانه کامل، به همراه اتاق خواب اصلی با فضای چشمگیر و مجلل سرویس بهداشتی و حمام قابل قیاس با چادری در جنگل نمی باشد همه امکانات موجود لذت و آرامش را بیشتر کرده و فضا را بیش از پیش رویایی می سازد. چوبیران معمار رویای ایرانیان است. ما میکوشیم زندگی شما را زیباتر کنیم .به ما اعتماد کنید.


با هر خرید از چوبیران هدیه دریافت نمایید. هدایای ما بدین ترتیب می باشند: خرید در متراژ زیر 50 متر یک عدد ساعت چوبی یا لوستر چوبی یا فلاور باکس چوبی، خرید در متراژ بالای 50 متر یک عدد آربور چوبی، خرید در متراژ بالای 100 متر مربع یک عدد آلاچیق چوبی، خرید در متراژ بالای 150 متر مربع یک عدد سونا خشک چوبی قابل حمل، خرید در متراژ 180 متر به بالا یک عدد استخر چوبی ما تقدیم حضورتان میکنیم.

لطفا توجه فرمایید:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.