ثبت آگهی رایگان

خرید مبل در تهران، خرید مبل تهران، مبل تهران

خرید مبل در تهران، خرید مبل تهران، مبل تهران
خرید مبل در تهران، خرید مبل تهران، مبل تهرانخرید مبل در تهران، خرید مبل تهران، مبل تهرانخرید مبل در تهران، خرید مبل تهران، مبل تهران

گروه صنعتی مبل آلاله با استفاده از متد های روز، آموزش نیروی انسانی، بهره گیری از کارشناسان و مشاورین کارآمد در جهت بالا بردن رضایت مشتریان گام برداشته و در ادامه، این شرکت با دارا بودن نمایندگی های فعال در سراسر کشور همچنین کشورهای مجاور از جمله عراق، ازبکستان، تاجیکستان، امارات و کویت سهم قابل توجهی در زمینه صادرات در این صنعت بخود اختصاص داده است.


مدیریت شرکت آلاله با بکارگیری دانش روز مدیریتی در تمامی سطوح صنعت مبلمان و سرویس خواب، شعار تنوع تولید همراه با کیفیت بالا به منظور رضایت مشتری را بعنوان هدف پیش روی خود قرار داده است. از این حیث در جهت رسیدن به این مهم سالهاست شرکت در نمایشگاه های بین المللی داخلی و خارجی را در دستور کار خود قرار داده است. لذا با توجه به نظرسنجی بدست آمده از واحد CRM خود را دارای بیش از 96 درصد سطح رضایت مندی مشتریان در ایجاد تنوع محصول، کیفیت، رنگ و در سالهای اخیر خدمات پس از فروش را کسب نموده است.

لطفا توجه فرمایید:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.