ثبت آگهی رایگان

عمده فروشی لوازم آشپزخانه و ظروف هتلی

مغازه داران و فروشندگان ظروف آشپزخانه در سراسر کشور

آیا به دنبال یک فروشگاه برای خرید عمده لوازم آشپزخانه ارزان و با کیفیت هستید؟

صاحبان شرکت ها، هتل ها و رستوران های سراسر کشور آیا به دنبال یک مرکز مطمئن برای تامین ظروف و تجهیزات کسب و کار خود هستید؟

ما با افتخار پخش عمده لوازم آشپزخانه و ظروف هتلی را با قیمت‌های بسیار مناسب و جذاب ارائه می‌دهیم. این محصولات بسیار پرفروش و مورد توجه هستند و امکان ارسال فوری آن‌ها به تمام شهرستان‌ها وجود دارد.

در فروشگاه احسان شما می‌توانید انواع ظروف سفید هتلی چینی ، ظروف چینی خط طلا وظروف سرو و پذیرایی مانند آفرینش های چینی مقصود و ظروف لمون، همچنین ظروف قالب گرد و مربع چینی تقدیس ، ظروف لب طلا شیک چینی لمون ، چینی پارس و ظروف سفید سرامیکی مانند تابه ، مرغ خوری ، سوفله خوری ،اردوخوری ، دیس شیرینی و... کتری قوری، انواع مدل های قاشق چنگال یونیک – کرکماز – ناب استیل ،انواع مدل های کارد و کارد چنگال دسته سرامیکی ، بلوریجات لب طلا ، بلورهای طلایی و ظروف شیشه ای رنگی حراجی ، انواع ماگ و لیوان قمقمه و فلاسک و غیره را با قیمت‌های بسیار مناسب تهیه کنید. همچنین، ما نمایندگی انواع ظروف چینی سفید هتلی را نیز در اختیار داریم تا شما بتوانید از بهترین‌ها بهره مند شوید.

با ما تماس بگیرید تا جزئیات بیشتری را درباره محصولات و قیمت‌ها بدانید. این فرصت را از دست ندهید و لوازم آشپزخانه و ظروف هتلی با کیفیت و ارزان را از ما بخواهید.

توجه:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.