ثبت آگهی رایگان

پوشش پاسیو

این دسته از پوشش ها بر روی پاسیو ها و حیاط خلوت ها و نیز فضا های سرباز استفاده می شوند و دارای طراحی های منحصر بفردی می باشند.


پوشش ها به دو صورت ثابت و متحرک طراحی و ساخته می شوند. استحکامات سازه مبتنی بر اصول ساختمان سازی ساخته شده و دارای مقاومت بسیاری در برابر فشار های وارده از جمله ضربات ناشی از برخورد اشیای سنگین و تردد بر روی سازه را دارا می باشند.


با توجه به عدم رعایت موازین ساخت این گونه سازه ها دچار مشکل آب بندی می باشند.


ارائه روش های نوین در طراحی های ما مشکلات نفوذ پذیری را از بین برده و پوشش های مناسبی را برای استفاده بهینه فراهم ساخته است.


اسکلت بندی آلومینیوم رنگ شده که به روش الکترواستاتیک انجام شده مشکلاتی را که دیگر گروه فلزات ازجمه آهن دارد را از بین برده و از نظر زنگزدگی، دفرم شدگی و نازیبایی پوشش جلوگیری نموده که علاوه بر استحکام جلوی زیبایی را به پوشش می دهد.


رنگ بندی های مختلف نیز دست مشتریان را برای انتخاب رنگ دلخواه باز گذاشته است.


بر روی اسکلت آلومینیومی نیز از پوششی به نام پلی کربنات که دارای ویژگی هایی که عبارتست از: شفافیت بالا، مقاومت ضربه ای عالی، مقاومت گرمائی خوب، پایداری ابعادی قابل توجه، خواص خوب عایق حرارتی، بازیافت آسان و فرایند پذیری استفاده می شود.


خصوصیات این ورقها به ترتیب زیر عنوان می شود:


ضخامت:

4-6 میلیمتر دو جداره 8-10 میلیمتر دو جداره

20-16 میلیمتر سه جداره حداکثر عرض: 2100 میلیمتر

دارای خاصیت ضد اشعه UV می باشند


رنگ بندی:

شفاف بیرنگ

سفید شیری آبی شفاف

سبز شفاف

برنز شفاف

قرمز شفاف

زرد شفاف

نقره ای شفاف

فیروزه ای شفاف


ورقهای پلی کربنات جایگزین مناسبی برای شیشه درکاربردهای مختلف می باشند. سبکی آنها باعث سهولت در حمل و نقل، نگهداری و نصب میشود، به عنوان مثال ورق دو جداره پلی کربنات با ضخامت 10 میلیمتر در مقایسه باشیشه ای معمولی با ضخامت 6 میلیمتر، 85% سبکتر است.


استفاده از بهترین متریال موجب تولید محصولات باکیفیتی شده که رضایت مشتریان را بوجود آورده است ورق های پلی کربنات از سوی کارخانه سازنده تا 10 سال گارانتی می باشند.


ضمانت محصولات وخدمات متناسب با نوع سفارش از 1 سال تا 3 سال می باشد.

توجه:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.