ثبت آگهی رایگان

بالابر هیدرولیکی و لیست قیمت بالابر هیدورلیک

بالابر هیدرولیکی یک دستگاه است که بار یا انسان را از یک ارتفاع کم به ارتفاع بالاتر مثلا تا 30 متر بالا می‌برد.

انواع بالابر هیدرولیکی عبارت اند از:

- بالابر تمام هیدرولیک

- بالابر نیمه هیدرولیک

از لحاظ ثابت و متحرک خود به دو دسته تقسیم می‌شود:

- بالابر هیدرولیکی متحرک

- بالابر هیدرولیکی ثابت

قیمت بالابر هیدرولیکی متحرک نسبت به ثابت به دلیل داشتن چرخ بیشتر است.

مشخصات بالابر هیدرولیکی این است که باید یک جک خطی داشته باشد، شامل پاوریونیت یا پاورپک باشد. و درنهایت یک سازه ستونی یا آکاردونی داشته باشد.

کاربرد بالابر هیدرولیکی برای مصارف صنعتی ، خانگی ، فروشگاهی استفاده می شود. قیمت تمام شده هر کدام به میزان ظرفیت ، ارتفاع بالابری و ابعاد بستگی دارد.

اجزای بالابر هیدرولیکی با توجه به نوع بالابری متفاوت است. اگر بالابر آکاردونی یا قیچی باشد شامل جک ، پاوریونت و قیچی ها هستند.

اگر ستونی باشند شامل ریل ، زنجیر ، قرقره و پاورپک میباشد.

حدکثر ارتفاع بالابر هیدرولیک از 2 تا 30 متر است. هرچه ارتفاع بالاتر رود هزینه و قیمت تمام شده آن بالاتر می‌رود.

یک سئوالی که بسیار انجام می شود این است که اساس کار بالابر هیدرولیکی چیست؟

جواب ایت سئوال خیلی راحت است، براساس یک سیکل بسته که با ایجاد دبی پمپ فشار تولید می شود و باعث به حرکت کردن کفی یا سبد بالابر به وسیله جک خطی می شود. این جک خطی حال می توان مستقیم یا غیر مستقیم به کفی وصل باشد.

قیمت بالابر هیدرولیکی کابین دار نسبت به حفاظ یک متری قطعا بیشتر است از کابین بیشتر برای مصارف خانگی و نفر بر استفاده می شود و از حفاظ دورتادور کفی یا سبد برای مصرف صنعت یا حمل کالا استفاده می‌شود.

جهت استعلام لیست قیمت بالابر هیدرولیکی با کارشناسان شرکت ژیار صنعت ماهور تماس بگیرید. تیم ژیار صنعت به صورت رایگان مشاوره قبل خرید به مشتریان می‌دهد. کافی است که نام ژیار صنعت ماهور را در گوگل تایپ کنید تا دیگر محصولات و فیلم های آموزشی و خدماتی مشاهده بفرمایید.

توجه:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.