ثبت آگهی رایگان

طراحی، قطعه سازی، ساخت، نصب و راه اندازی کارخانجات تولید خوراک دام

توجه:
این آگهی منقضی شده و فاقد اعتبار است.

اکسترودر

ماشین اکسترودر خوراک دام ، طیور و آبزیان مخصوص تولید خوراک به روش گرانولی و با میزان هضم بسیار بالا می باشد . در این ماشین به علت بخار و فشار بسیار بالا در سیلندر که حدود 200 bar می باشد باعث شکسته شدن هیدروکربن ها و همچنین استرلیزه شدن محصول تولید شده می گردد

آسیاب پولورایزر

آسیاب پولورایزر مخصوص میکرونیزه کردن مواد اولیه میباشند که در کلیه ی صنایع جهت ریز دانه کردن مواد اولیه به کار می روند . این آسیاب قادر است حتی اندازه ی دانه بندی را به نانو ذره برساند

آسیاب چکشی

آسیاب چکشی با روش مکانیزم ضربه ای عمل می کند و برای خرد کردن و ریزدانه کردن به کار می رود . آسیاب چکشی های شرکت آتیه سازان نگین فراز با برند L.lion با ظرفیت های 3 الی 50 تن در ساعت طراحی شده اند .

درایر

این ماشین جهت تولید خوراک آبزیان طراحی گردیده است که در دو مدل پکیجی و برنری به کارخانجات مصرف کننده تحویل می گردد.این دستگاه قادر است با ظرفیت های 3 تن ، 5 تن ، 10 تن در ساعت رطوبت ورودی 28% الی 34% را به 5% برساند.

وکیوم کوتر

سیستم روغن زدن به روش خلا می باشد در این روش می توانیم 13 تا20 درصد جذب روغن داشته باشیم . شرکت آتیه سازان این ماشین را در مدل های مختلف و با ظرفیت های kg 2000 ، kg 1500 ، kg 1000، kg 500 ، kg 250 طراحی نموده است .

درام کوتر

سیستم روغن زنی به روش گریز از مرکز و چرخشی مخصوص تولید خوراک دام و طیور می باشد که در طول درام گرانولهای تولید شده روغن خورده گرم شده و خارج می شوند.

میکسر

ماشین مخصوص تولید خوراک دام و طیور می باشد که پس از آسیاب و میکس و پخت ، مواد وارد این ماشین شده و با فشار رولرها از دای خارج می گردد . محصول تولید شده به علت میزان فشار بالا و وجود بخار از قابلیت های هضم و میزان ماندگاری خوبی برخوردار می گردد .

کولر

این ماشین دارای ساختار مناسب جهت تولید خوراک دام ، طیور و آبزیان با رطوبت مناسب و ماندگاری بالا می باشد و به صورت خنکاری عمودی گرانول های تولید شده باعث جلوگیری از ترک خوردن محصول تولید شده می گردد

الک

الک های طراحی شده توسط شرکت آتیه سازان نگین فراز ، دارای ساختار مناسب جهت جداسازی ریزه ها و گرفتن ضایعات تولید می باشند و با ظرفیت های 5 الی 40 تن در ساعت با توجه به نیاز مصرف کننده ساخته می شوند

کرامبلر

ماشین کرامبلر جهت تولید خوراک پری استاتر برای طیور و آبزیان مناسب می باشد . ماشین کرامبلر به کمک غلطک های تیغه دار گرانول های تولید شده را با کمترین درصد ضایعات به دانه های ریز و یکنواخت پری استاتر تبدیل می کند

جت فیلتر

از جت فیلتر ها برا جداسازی گرد و غبار و دانه های میکرونیزه در صنایع مختلف استفاده می شود در سیکلون توسط نیروی گریز از مرکز عمل جدایش انجام می گیرد و در جت فیلتر بوسیله ی کیسه های پارچه ای مخصوص گرد و غبار جمع آوری می شود.

پرس پلت

ماشین مخصوص تولید خوراک دام و طیور می باشد که پس از آسیاب و میکس و پخت ، مواد وارد این ماشین شده و با فشار رولرها از دای خارج می گردد . محصول تولید شده به علت میزان فشار بالا و وجود بخار از قابلیت های هضم و میزان ماندگاری خوبی برخوردار می گردد .


اسیاب چکشی کوچک

اکسترودر پلی اتیلن

اکسترودر در صنایع غذایی

انواع درایر

انواع درایر کمپرسور

آسیاب چکشی پلاستیک

آسیاب چکشی خوراک دام

آسیاب چکشی صنعتی

آسیاب چکشی عطاری

آسیاب چکشی گندم

بهترین میکسر دیجیتال

پلت ساز دستی

جستجوهای مرتبط

خرید پلت

خط تولید پلت

درایر چیست

درایر خشک کن

درایر صنعتی

درایر صنعتی چیست

دستگاه اکسترودر

دستگاه پلت ساز دیجی کالا

دستگاه پلت یونجه

دستگاه درایر

دستگاه کرامبلر چیست

دیجی صدا میکسر

ساخت دستگاه پلت ساز خانگی

ستجوهای مرتبط

عکس دستگاه اکسترودر

فروش آسیاب چکشی دست دوم

قیمت اکسترودر

قیمت آسیاب چکشی

قیمت درایر کمپرسور

قیمت دستگاه اکسترودر پلاستیک

قیمت دستگاه پلت ساز خانگی

کاتالوگ دستگاه اکسترودر

ماشین میکسر

معنی کلمه اکسترودر

میکسر آشپزخانه

میکسر برقی

میکسر خانگی

میکسر سیمان

میکسر صنعتی

نحوه کار دستگاه پلت

توجه:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.

آگهی های مرتبط