ثبت آگهی رایگان

تولید کننده انواع زنجیر های تخت پلاستیک

توجه:
این آگهی منقضی شده و فاقد اعتبار است.

شرکت مهندسی کارافن اولین تولید کننده زنجیرهای تخصصی انتقال مواد ، از جمله زنجیرهای تخت پلاستیک رولر دار ، شتاب دهنده ، ضد اسید کلریدریک برای خطوط تولید مواد شوینده و بهداشتی ، ضد سایش برای انتقال محصولات بسته بندی و انواع بطری و قوطی در خطوط تولید ، با پین پلیمری ضد سایش و پین استیل 304 نگیر می باشد.

شرکت مهندسی کارافن تنها شرکتی است که زنجیرهای تخت پلاستیک را در متنوع ترین سایز و طراحی برای خطوط انتقال مواد با کاربردهای متنوع تولید می کند.

تولید زنجیرهای تخت پلاستیک در شرکت کارافن از سال 1374 آغاز شده و تا کنون ادامه دارد.

محصولات مشابه تولید کارافن در بازار عمدتا جهت رقابت در قیمت ، از کیفیت پایین تری از لحاظ جنس زنجیر و جنس پین ها برخوردار است .

شرکت کارافن زنجیرهای تخت پلاستیک را در دو گروه حرکت مستقیم و چرخشی و در شش مدل طراحی و تولید می کند و تولید می کند و تولید زنجیرهای تخت پلاستیک با توجه به نوع کاربرد آن در خطوط تولید در سایز های بسیار متنوعی هستند.

شرکت کارافن برای تولید زنجیرهای تخت پلاستیک از هیچگونه مواد حجم دهنده پلیمری و پا پین های نامرغوب مانند پین استیل 202 استفاده نمی کند .

یکی از نشانه های نا مرغوب بودن زنجیرهای تخت پلاستیک ، خارج شدن پین به راحتی و یا پس از کارکردن در مدت کوتاهی است که دلیل آن نامرغوب بودن پلیمر استفاده شده و یا بی کیفیت بودن پین آن می باشد.

توجه:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.

آگهی های مرتبط