ثبت آگهی رایگان

دستگاه تزریق جریان اولیه و تست ترانسفورماتور

توجه:
این آگهی منقضی شده و فاقد اعتبار است.

دستگاه تست پرایمری، دستگاه تزریق جریان، دستگاه تست تجهیزات، دستگاه تزریق پرایمری، دستگاه تست تجهیزات فشارقوی، دستگاه تست تجهیزات پست، دستگاه تست رله، دستگاه تست ترانسفورماتور، دستگاه تست ترانس، دستگاه تست تجهیزات قدرت و... شما می توانید تمامی این تجهیزات را تنها با تهیه دستگاه کاوش دراختیار داشته باشید.


دستگاه آزمونگر جامع تجهیزات الکتریکی کاوش مدل KAVOSH-T111 با توان خروجی 5 کیلو ولت آمپر، جریان بیشینه 1000 آمپر AC و ولتاژ خروجی بیشینه 2200 ولت AC ، قابلیت انجام کلیه تست‌های راه‌اندازی و دوره‌ای تجهیزات با سطوح ولتاژ مختلف را در محل پست‌های برق و محیط‌های صنعتی با خطای اندازه‌گیری کمتر از 0.25 درصد دارد. از جمله ویژگی‌های مهم این دستگاه کاملا بومی، انجام انواع تست‌های مربوط به طیف وسیعی از تجهیزات الکتریکی با رابط کاربری آسان و تحلیل نتایج تست‌ها به صورت برخط است. این محصول نمونه مشابه داخلی ندارد و قابل رقابت با نمونه‌های خارجی می‌باشد.

این دستگاه قابلیت انجام آزمون‌های مربوط به تجهیزات زیر را دارد:

ترانسفورماتور جریان

ترانسفورماتور ولتاژ

ترانسفورماتورهای توزیع و قدرت

کلیدهای قدرت

خطوط انتقال و کابل

شبکه زمین

کلیدهای فشار ضعیف و فیوزها

رله حفاظتی با تزریق از اولیه


ویژگی‌های منحصربفرد این دستگاه به شرح زیر است:

قابلیت تولید ولتاژ و جریان به صورت AC و DC در رنج وسیع (ولتاژ خروجی تا 2.2 کیلوولت و جریان خروجی تا 1000A AC/400A DC با توان نامی 5kVA)

طراحی کاملا بومی و ایرانی

دقت اندازه‌گیری کمتر از 0.25 درصد

استفاده از روش‌های پیشرفته برای تست تجهیزات و تحلیل نتایج

تهیه خودکار گزارش تست‌ها و دارای بانک اطلاعاتی یکپارچه

نرم افزار مبتنی بر وب با قابلیت کارکرد در کلیه سیستم‌های عامل نظیر ویندوز، لینوکس و اندروید بدون نیاز به نصب در رایانه ( در مرورگر رایانه، موبایل یا تبلت باز می¬شود)

قابلیت اضافه کردن ماژول‌های مربوط به تست‌های پیشرفته (تانژانت دلتا، تست برقگیر، تست عایقی فرکانس پایین و ...)

تطابق روش و نیازمندی‌ انجام تست‌ها با استانداردهای ملی و بین‌المللی

ارائه خدمات پشتیبانی به صورت جامع و در سریعترین زمان ممکن

توجه:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.

آگهی های مرتبط