ثبت آگهی رایگان

گیره چوبی

توجه:
این آگهی منقضی شده و فاقد اعتبار است.

گیره وسیله است که توسط آن شیعی را روی اجسام مختلف مثل بند، طناب و کاغذ و هر جسم دیگری نگه می دارد. گیره ها جنس های مختلفی دارد مثل فلزی چوبی و پلاستیکی. گیره های فانتزی درواقع همان گیره های ساده هستند که توسط پیکسل یا استیکر تزئین شده اند و وجود آنها در کنار لوازم تحریر خودتان یک سبک زیبا و فانتزی را به شما می دهد. گیره های چوبی به صورت رنگی، ساده، پیکسل دار و ... وجود دارند.

شما میتوانید علاوه بر نگهداری اجسام توسط این گیره های چوبی با آنها کار دستی های بسیار زیبا و حتی یک دکور زیبا بسازید چون این گیره ها در ابعاد و سایز های مختلفی تولید میشوند هیچ محدودیتی برای ایده های شما به وجود نمی آورد.

گیره های فانتزی ژینو از جنس چوب هستند که توسط پیکسل های چوبی تزئیین شده اند. طرح های پیکسل ها بسیار متنوع و زیبا و رنگی هستند که با استفاده از آنها یک حس شادی بخشی را به شما می دهد پیکس های کار شده روی گیره ها از جنس ام دی اف سه میل و ضد خش و آب هستند چون دارای لایه لمینت براق می باشند تاثیر بسیار زیادی بر دوام و مقومت آن ها دارد. گیره ها هم به صورت پک چندتایی و هم به صورت تکی فروخته می شوند. طرح های محصولات ژینو به صورتی است که میتوانید با محصولات دیگر مانند پیکسل های آویز، پیکسل مگنتی، بوک مارک و دفترچه ها و... ست کنید. محصولات مختلف ژینو را میتوانید در سایت مشاهده کنید.

توجه:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.

آگهی های مرتبط