ثبت آگهی رایگان

پارافین ذوب کن پارچی آنالوگ

توجه:
این آگهی منقضی شده و فاقد اعتبار است.

با این دستگاه شما می توانید همانند یک شمع ساز حرفه ای در کمترین زمان ممکن به هنرنمایی با پارافین مذاب بپردازید و دیگر زمان خود را برای ذوب پارافین به هدر ندهید. خواهشا این کاتالوگ را با دقت و تا انتها بخوانید تا سالیان سال بطور مطمئن از کار با دستگاه لذت ببرید .


دستورالعمل استفاده از پارافین ذوب کن آرشالویس


دستگاه را بر روی سطحی صاف مثل کانتر آشپزخانه قرار بدهید و کابل پاور (برق) را از یک طرف به سوکت پاور و از طرف دیگر دوشاخه را به پریز برق متصل نموده و پارافین ذوب کن را روشن نمایید.


بعد از این که پارچ را به اندازه ی نیاز خود از پارافین پر کردید ، درست پارچ را در وسط پلیت (صفحه ی گرم شونده ) قرار بدهید .


دمای مورد نظر خود را توسط ولوم مربوطه تنظیم نمایید.


ولوم دیگری که در دستگاه تعبیه شده است مربوط به سرعت چرخش پروانه ی داخل پارچ می باشد ، برای استفاده از این امکان دستگاه حتما به نکات زیر توجه بفرمایید:


چرخش پروانه ی درون پارچ با میدان مغناطیسی بوده و هیچ اتصال فیزیکی بین دستگاه و پارچ برقرار نبوده ، بنابراین قرار دادن پارچ در وسط پلیت(صفحه ی گرم شونده ) باعث استفاده ی حداکثری از آن می شود.

به هیچ عنوان قبل از گرم شدن پارچ پروانه را به چرخش در نیاورید.

تا قبل از ذوب شدن حداقل 30 درصد پارافین ریخته شده در پارچ پروانه را به چرخش در نیاورید.

هنگامی که همچنان در پارافین مذاب درون پارچ تیکه های از پارافین موجود می باشد چرخش پروانه را در دور کند بگذارید.

در چندین حالت شما نیاز به روشن کردن پروانه دارید اولین حالت زمانی است که بخشی از پارافین درون پارچ ذوب شده است و برای ذوب شدن سریعتر پروانه را روشن می کنید ، در حالت دوم زمانی که شما می خواهید پارافین در سریعترین زمان ممکن ذوب بشود و دما پارافین ذوب کن بالای 110 درجه قرار داده اید که در این زمان برای جلوگیری از سوختن پارافین حتما پس از مذاب شدن 30 درصد پارافین درون پارچ( به حالتی که پارافین های جامد در پارافین های مذاب غوطه ور شده باشند.) پروانه را روشن کنید و در دور تند قرار بدهید، حالت سوم زمانی است که شما می خواهید موم و یا رنگ را به پارافین خود اضافه کنید که در این حالت نیز پروانه را روشن کنید.

به طور کلی استفاده از پروانه سرعت مذاب شدن پارافین را دوبرابر می کند و پس از اینکه پارافین مذاب شد، دمای دستگاه را بر روی 90 درجه قرار بدهید و پروانه را نیز خاموش کنید مگر اینکه دوباره به پارافین مذاب ، پارافین جامد اضافه کنید که در این صورت نیز دوباره پروانه را روشن و تا ذوب شدن پارافین های اضافه شده روشن نگه دارید.

بعد از تمام شدن کار شما با پارافین ذوب کن ، درصورتی که درون پارچ پارافین مذاب مانده باشد آن را در ظرف دیگری تخلیه نمایید.


برای ریختن پارافین درون پارچ حتما پارافین را به قطعه های کوچک تبدیل بکنید و بصورت تخته های کامل درون پارچ نریزید ، به دلیل همرفت پایین پارافین ذوب تکه های بزرگ زمان بر خواهد بود درصورتی که تکه های کوچک به راحتی و با سرعت بالا ذوب خواهند شد.


اجزای سازنده :

1 ) پروانه

2)پارچ

3)پلیت ( صفحه ی گرم شونده)

4) کنترل پنل


ایمنی :

لطفاً این دستورالعمل ها را با دقت بخوانید و برای مراجعه بیشتر ذخیره کنید.

توجه کنید زمانی که برای اولین بار بسته بندی محصول را باز می کنید ،درصورت مشاهده ی هر خرابی و یا نقصی پیش از روشن کردن محصول با پشتیبانی شرکت آرشالویس تماس حاصل فرمایید.

استفاده از دستگاه پارافین ذوب کن آرشالویس برای افراد بالای 12 سال توصیه می شود بنابراین دستگاه را از دسترس افراد زیر 12 سال دور نگه دارید.

شرکت آرشالویس درصورتی که دستگاه به دلیل استفاده ی نادرست و یا بی توجهی کاربر دچار نقص و آسیب بشود هیچ مسئولیتی را تقبل نخواهد کرد.

درصورتی که دستگاه دچار سو عملکرد شد سریعا دستگاه را خاموش کرده و از برق بکشید و با پشتیبانی شرکت به جهت تعمییرات تماس بگیرید ، خواهشا شخصا برای تعمییر دستگاه اقدام نفرمایید.

در هنگام کار با دستگاه به هیچ عنوان به پلیت (صفحه ی گرم شونده) و بدنه ی پارچ دست نزنید، منتاسب با دمای تنظیم شده توسط کاربر دمای پلیت و پارچ تا 150 درجه سانتی گراد بالا می رود و احتمال سوختگی وجود دارد.

بعد از خاموش کردن دستگاه، از دست دادن دمای پلیت و پارچ زمانبر می باشد به همین جهت بعد از خاموش کردن دستگاه نیز بلافاصله به پلیت و بدنه ی پارچ دست نزنید.

از خیس شدن و ریختن مایعات بر روی دستگاه و به خصوص دوشاخه برق به شدت پرهیز کنید.

توجه:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.