ثبت آگهی رایگان

تامین تجهیزات صنعتی و ابزار دقیق

توجه:
این آگهی منقضی شده و فاقد اعتبار است.

فعال در امر واردات و صادرات در حوزه ی صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی، نفت، گاز، پتروشیمی و … با کشورهای همسایه و اروپای شرقی از جمله CIS (روسیه، بلاروس، اوکراین و...) و همچنین کشورهای اروپایی و آسیای میانه خدماتی چون تامین کلیه ی کالاهای مجاز بازرگانی ،خدمات اجرایی، تجهیزات، مشاوره و… را ارائه می نماید.


همچنین شرکت توسعه صنعت و تجارت درفام دارای سوابق اجرایی در زمینه واردات ماشین آلات راهسازی اعم از لودر، بیل مکانیکی و گریدر، موتور سیکلت و قطعات مربوطه، خودروهای سبک و سنگین و انواع شاسی های خودرو های خاص و قطعات یدکی، سیستم های دیجیتالی و الکترونیکی، اقلام دریایی، صنایع ساختمانی و مواد غذایی نیز می باشد. همچنین با در اختیار داشتن مشاوران متخصص و مجرب در امور بانکی، دریافت انواع اعتبارات اسنادی در داخل و خارج از ایران نیز در زمره فرصت هایی است که برای مشتریان خود فراهم آورده است. شرکت توسعه صنعت و تجارت درفام موفق به اخذ گواهینامه های ایزو10004، ایزو 10002، ایزو9001 ، ایزو10006، ایزو45001 در سال 1399 گردیده است.

توجه:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.