ثبت آگهی رایگان

طراحی سایت، وب اپلیکیشن

توجه:
این آگهی منقضی شده و فاقد اعتبار است.

طراحی سایت، وب اپلیکیشن Web App

با عرض سلام و وقت بخیر

طراحی سایت در بازار پررقابت امروزی، مهم ترین نیاز برای ورود به دنیای کسب و کار آنلاین است.

وب سایت مانند کارت ویزیت آنلاین برای معرفی کسب و کار شماست و ساخت وبسایت، کاربران را با گستره خدمات شما و مهم تر از همه، با شما آشنا می‌کند.

سایت با تمرکز بر محتوا و وب اپلیکیشن با تمرکز بر تعامل با کاربران هرکدام توانایی به دوش کشیدن بخشی از بار کسب و کار در دنیای دیجیتال را دارند.

مهم پیاده‌سازی اصولی این سرویس‌ها با توجه بر هویت برند‌ها و در نظر داشتن بهترین تجربه کاربر در سایت یا وب‌ اپلیکیشن است.


به طور کلی طراحی یک صفحه به شما کمک می کند که چه محتوایی را برروی صفحه تان قرار دهید، کجا قرار دهید و چه محتوایی را اول قرار دهید. طراحی یک صفحه اصلی جذاب به این صورت نیست که اطلاعات بصورت تصادفی هر جایی که خواستید قرار دهید. در واقع از یک روش منطقی و منظم تبعیت می کند.

در طراحی صفحه اصلی احتیاج به یک نوع جریان است به نوعی که بازدید کنندگان شما به نحوی که شما دوست دارید راهنمایی و هدایت شوند. این روش شما را قادر می سازد که به نحوی ماهرانه، تجربه بازدید از وب سایت طوری توسط مشتریان هدف انجام گیرد که تجربه بسیار خوبی برایشان باشد.


گروه تاباویژن یکی از معتبرترین و موفق¬‍‌‌‍‌‎‌‌‌‌‌‍‎ترین شرکت های فعال در زمینه طراحی سایت، طراحی وب اپلیکیشن، واقعیت افزوده، واقعیت مجازی و سئو در ایران است. این افتخار حاصل تلاش تیم خلاق و متعهد و همچنین اعتماد مشتریان عزیزمان بوده است.


استفاد از آخرین تکنولوژی روز با نازلترین قیمت !!!

تکنولوژی : node.js , react , angular.js , mongodb و‌...


تخصص ما در زمینه های :

-طراحی سیستم های باشگاه مشتریان و crm

-طراحی نقشه راه مشتریان و cem

-طراحی بازی های مخصوص فروش حرفه ای


طراحی انواع وبسایت های :

1. فروشگاهی

2. شرکتی ، سازمانی ، ارگانی

3. آموزشی و آموزشگاهی

4. کلینیک و مراکز پزشکی

5. انواع وب اَپ


طراحی رابط کاربری و تجربه کار با ( ui , ux ) برای همه طرح های شما، هدیه ما به شماست .

دارای مجوز رسمی از اتحادیه صنف خدمات رایانه ای و ماشین های اداری.


شرکت تاباویژن

دکتر محمدامین رعنصری

طاقدیسی

توجه:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.

آگهی های مرتبط