ثبت آگهی رایگان

تولید در و پنجره یو پی وی سی

توجه:
این آگهی منقضی شده و فاقد اعتبار است.

پنجره دوجداره یو پی وی سی مقاوم در برابر نفوذ آب و گردو غبار است.

این پنجره ها از هدررفت انرژی گرمایی جلوگیری می‌کند و هزینه‌های مربوط به انرژی را کاهش می‌دهد.

از مزایای استفاده از پنجره های دو جداره تولیدی آراز پن جلوگیری از آلودگی صوتی است. دو یا چند لایه شیشه به کار رفته در این نوع پنجره ها همانند عایقی در برابر صدا عمل می کند. شما در داخل منزل خود نسبت به آلودگی صوتی ایمن خواهید بود

تعویض درب و پنجره های قدیمی و فرسوده با درب و پنجره های دو جداره upvc بدون تخریب دیوار و ریزش نمای ساختمان نصب در کمتر از نصف روز . پنجره های یو پی وی سی مقاوم در برابر ضربه، فشار و شکستن هستند.

ویژگی دیگر پنجره دوجداره آراز پن که آراز پن که از سایر پنجره ها متمایز می کند عدم نیاز به رنگ آمیزی است. رنگ پنجره‌های آلومینیومی، چوبی و آهنی در اثر رطوبت و گذشت زمان از بین می‌ رود و بعد از مدتی شما برای حفظ زیبایی ساختما باید مجدد رنگ آمیزی نمایید. اما برای پنجره های یو پی وی سی نیازی به رنگ آمیزی وجود ندارد و رنگ پنجره ثابت بوده و در اثر زمان فرسوده نمی شود.

از سایر ویژگی های این پنجره می توان به موارد زیر اشاره کرد.

- مقاوم در برابر تغییرات آب و هوا

- تنوع مدل

- تنوع در بازشو

- مقاوم در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی

- امنیت بالا

- استفاده از یراق‌آلات اتوماتیک

- نصب آسان


در بین شیشه های دوجداره گاز آرگون به کار می‌رود. این گاز نوعی عایق حرارتی است که در زمستان از خروج گرما در تابستان از خروج سرما جلوگیری می‌کند.

توجه:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.