ثبت آگهی رایگان

سنگ نمک آذرخش کویر گرمسار

توجه:
این آگهی منقضی شده و فاقد اعتبار است.

گروه تامین کنندگان نمک آذرخش کویر گرمسار با فروش گسترده سنگ نمک در سطح کشور در زمینه تولید نمک و بهره گیری از کادر مجرب آماده همکاری با کارخانه ها ، شرکتها و صنایع مصرف کننده سنگ نمک صنعتی می باشد. به منظور بالابردن ظرفیتهای تولید و بسته بندی محصولات نمک شامل نمک های صنعتی نمک دانه بندی نمک های گرانول و نمک خوراکی و نمک بهداشتی و سنگ نمک و نمک های تزئینی و نمک درمانی و انواع محصولات دیگر نمک و همچنین تنوع بالا در آنالیز و تامین نیازهای کیفیتی خریداران محترم محصولات نمک از ظرفیت 2 معدن نمک بزرگ منطقه و ظرفیت تولید 3 کارخانه نمک بهره میبرد

مواد اولیه نمک که همان سنگ نمک بوده مهمترین پارامتر در آنالیز و دانه بندی رنگ محصولات نمک میباشد به همین دلیل در ابتدا محصول سنگ نمک که حاصل استخراج از معادن در استان سمنان و به ویژه شهرستان گرمسار می باشد را به حضور مصرف کنندگان گرانقدر معرفی می نماییم . سنگ نمک موجود از طریق استخراج به روش اتاق پایه بدست آمده و لذا از حداقل میزان رطوبت برخوردار است و میتوان آن را در ابعاد و انواع مختلفی دسته بندی کرد که به شرح زیر می باشد:

سنگ نمک مخلوط که معمولا جهت خوراک کارخانه نمک صنعتی مورد مصرف می باشد ، سنگ نمک دستی که پس از استخراج در معدن نمک توسط نیروی انسانی به ابعاد کوچکتر خرد شده و آماده بارگیری میشود، خاطر نشان می گردد که سنگ نمک دستی فاقد خاک نمک بوده و در دو نوع " مخصوص دام " و "ریز" تولید می شود که ابعاد سنگ دامی جهت جلوگیری از هدر رفتن سنگ نمک در هنگام استفاده بزرگتر است.

از کاربردهای سنگ نمک می توان به نمک نساجی ، نمک دباغی ، نمک برفروبی ، تولید نمک آشپزخانه ، نمک احیائ رزین ، نمک تصفیه آب ، نمک بویلر، نمک گل حفاری ، نمک صنایع شوینده ، نمک خوراک دام وطیور، نمک چاه نفت ، نمک چاه ارت ، نمک دیگ بخارو......نام برد .

خریداران محترم محصولات نمک جهت اخذ اطلاعات بیشتر در زمینه

خرید نمک

قیمت نمک

اطلاع از انواع محصولات نمک میتوانند با شماره تماس های ما در ارتباط باشند

توجه:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.

آگهی های مرتبط