ثبت آگهی رایگان

فروش انواع خازن های کولری، خشک، روغنی

توجه:
این آگهی منقضی شده و فاقد اعتبار است.

همان طور که می دانید به علت گرم شدن محیط در فصل تابستان مخصوصا در ماه تیر کاربرد فن ها، پنکه ها، کولر های گازی و یا اسپیلت ها زیاد می شود. کولر های گازی و یا اسپیلت ها دارای خازن های استارت برای راه اندازی می باشند که این خازن ها کاربرد زیادی در کولر گازی دارد و این نوع خازن ها تقریبا باید هر سال چک شود و آن ها را در صورت خرابی تعویض نماییم.

پارامتر های خرید خازن کولر گازی

1. باید توجه کنیم که خازن کولری با چه ظرفیتی و همچنین چه توان و ولتاژی نیاز مندیم. اگر اطلاعات کافی در این مورد نداشتید نگران نباشید می توانید خازنی با اطلاعات خازن قبلی خود تهیه کنید و اگر اطلاعات خازن قبلی را هم در دست نداشتید می توانید از مهندسین متخصص در این عرصه کمک بگیرید.

2. بعد از یافتن اطلاعات خازن باید دقت کنیم از چه برندی و یا شرکتی خازن را تهیه می کنیم.

3. خازن ها دارای گارانتی نمی باشند اما شرکت هایی که خازن کولری را گارانتی میکنند نشانگر اعتماد به محصول و کارایی بالای آن محصئل می باشد پس برای خرید خازن کولری باید به گارانتی خازن نیز توجه شود.

4. در نهایت بعد از خرید خازن می توانید آن را تست کنید و یا اگر به فروشنده خازن اعتماد دارید دیگر نیاز به این کهر نمی باشد.

فروشگاه فنی مهندسی برق و صنعت پاوراکسین دارای انواع خازن های کولری در برند های شارک، AEG، رسا، رهشاد و.... می باشد برای اطلاعات بیشتر از خازن های کولرگازی و خرید بهترین خازن و همینطور جهت دریافت کاتالوگ و مشخصات فنی خازن اسپیلت از سایت پاور اکسین دیدن فرمایید.

بازرگانی فنی مهندسی پاور اکسین دارای نمایندگی رسمی فروش خازن های تک ظرفیت و دو ظرفیت (دو پایه و سه پایه) شارک با دوسال گارانتی می باشد خازن های شارک دارای مواد فرانسوی با بالاترین کیفیت در ایران تولید می شوند. خازن های فلزی شارک دارای دو سال گارانتی می باشد که این خودش نشاندهنده کیفیت بالای خازن می باشد جهت خرید و در یاقت لیست قیمت خازن کولر گازی شارک با مهندسین و متخصصین فروش خازن مجموعه بزرگ پاور اکسین تماس حاصل فرمایی. مشا.رین ما حاضر خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

توجه:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.

آگهی های مرتبط