ثبت آگهی رایگان

دزدگیر اماکن پارادوکس کانادا paradox

توجه:
این آگهی منقضی شده و فاقد اعتبار است.

معرفی شرکت پارادوکس :

شرکت دزدگیر پارادوکس در سال 1989 با مالکیت خصوصی تاسیس شد و به عنوان یک شرکت چند ملیتی جهت ارائه راهکارهای نوین به اماکن شهری، صنعتی و دولتی با استفاده از اکوسیستم توزیع کنندگان انحصاری در سراسر دنیا شروع به فعالیت کرد

محصولات دزدگیر پارادوکس:

سری اسپکترا Spectra(Spectra SP نسل بعدی Spectra 1728 / 1738 با قدرت پروسس بالا برای ارائه زون های بیشتر، ویژگی ها و انعطاف پذیری بالا تر است. این سری بر روی یک پلت فرم واحد در همه دستگاه های SP5500 / SP6000 / SP7000 / MG5000/ MG5050 طراحی شده است و دارای یک روش برنامه ریزی مشابه برای همه ی پنل ها است.(برای نصاب و کاربر نهایی)دزدگیر اماکن با قابلیت ارتقا به 5 تا 32 زون،دو نوع بیسیم و با سیم و ...)


سری ماژلان Magellan(دزدگیر بیسیم کاملی برای شهروندان و کسب و کار های کوچک با پشتیبانی از StayD است که از شما در همه زمان ها بدون خاموشی حفاظت می کند. این دستگاه از توسعه با سیم، , voice dialing, توسعه بی سیم، افزایش رنج و ماژول ارتباطی PCS250 GSM پشتیبانی می کند. این دستگاه دارای خط کاملی از صفحه کلید ها و تجهیزات بیسیم است.)


سری ایوو EVO Digiplex(دزدگیر ایوو سیستم امنیتی قابل ارتقا به 192 زون با قابلیت کنترل تردد تعبیه شده در سیستم برای 32 درب است. این دستگاه دزدگیر دارای ویژگی هایی نظیر پشتیبانی از افزونه تلفن کننده VDMP3، پشتیبانی از ماژول ارتباط با اینترنت IP150، مولتی باس، قابلیت ارتقا سیستم عامل چند ماژول یکسان به طور همزمان از طریق خط کام باس، قابلیت ارتقا مدار برای بروز رسانی آسان در محل، قابلیت برنامه ریزی 999 کنترل از راه دور با استفاده از MG_RTX توسط نصاب و یا کاربر و روش جدید برنامه ریزی زون های منو - محور است.)


همکاران گرامی جهت دریافت لیست قیمت محصول مذبور میتوانند با شماره زیر تماس حاصل فرمایند.

مدیریت فروش خانم مهدوی

توجه:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.

آگهی های مرتبط