ثبت آگهی رایگان

شیشه های ریلی تاشو بالکن

توجه:
این آگهی منقضی شده و فاقد اعتبار است.

شرکت سهند نوع جدیدی از همین محصول را به بازار داده که مخصوص بالکن خانه‌هاست. در این محصول بالکن شما دارای پنجره‌ایست که شیشه‌هایش می‌تواند در یک سمت جمع شود. به این ترتیب شما می‌توانید به خواست خود بالکنی باز یا بسته داشته باشید. در ساخت این سیستم طول فضای پنجره شما به تعدادی پانل شیشه‌ای تقسیم می‌شود که هر کدام از آنها به صورت مجزا از هم قابلیت حرکت دارد. مزایای پنجره‌های فوق به این شرح است. با داشتن این پنجره شما مانعی برای دید ندارید. شیشه‌ها ضد ضربه و نشکن است بنابراین مانند حفاظی برای خانه شما عمل می‌کند. یکی دیگر از مزایای آن به دلیل شفاف بودن فضای محیط خانه را دلبازتر خواهد کرد.


با توجه به مزایای ذکر شده گزینه شیشه سکوریت برای بالکن خانه شما بهترین گزینه است. در حالی که شرکت ما قادر است از این تکنولوژی برای پوشش تراس، ویلا، استخر درب مغازه و حتی پارتیشن نیز استفاده کند و به دلخواه سلیقه مشتریان انواع آنها طراحی کند. شرکت شیشه بالکن سهند این امکان را به مشتریان خود می‌دهد تا در صورت تمایل برای اندازه‌گری و بازدید و مشاوره برای طراحی مکان دلخواه خود به صورت رایگان از خدمات متخصصین ما بهره‌مند شوند.

توجه:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.

آگهی های مرتبط