ثبت آگهی رایگان

نمایندگی خرید و فروش دستگاه ورتکس ساخت کمپانی DLAB چین

توجه:
این آگهی منقضی شده و فاقد اعتبار است.

دستگاه ورتکس


دستگاه ورتکس یا vortexer، دستگاه ساده‌ای است که معمولا در آزمایشگاهها برای مخلوط ویال‌های کوچک مایع استفاده می‌شود. این شامل یک موتور الکتریکی با شفت درایو به صورت عمودی است. و به یک قطعه لاستیکی فشرده که کمی دور از مرکز نصب شده است، متصل می‌شود. دستگاه ورتکس به عنوان موتور اجرا می‌شود و قطعه لاستیک سرعت در حرکت دایره‌ای نوسان می‌کند.


هنگامی که یک لوله آزمایشی یا دیگر کانتینر مناسب به فنجان لاستیک (یا لبه آن لمس می‌شود)، با حرکت به داخل مایع منتقل می‌شود، گرداب ایجاد می‌شود. بیشتر دستگاه‌های ورتکس با فرمت‌های 2 یا 4 پلاگین طراحی شده‌اند. تنظیمات متغیر سرعت متغیر از 100 تا 3200 دور در دقیقه است. می‌توان آنها را به طور مداوم اجرا کرد و یا فقط زمانی که فشار پایین است به قطعه لاستیکی اعمال می‌شود.


دستگاه ورتکس در آزمایشگاههای علوم زیستی بسیار رایج هستند. در آزمایشگاههای کشت سلولی و میکروب شناسی آنها ممکن است. برای تعلیق سلولها استفاده شوند. در یک آزمایشگاه بیوشیمیایی یا تحلیلی می‌توان از آنها برای مخلوط کردن معرفهای یک آزمایش یا برای ترکیب یک نمونه آزمایشی و یک رقیق کننده استفاده کرد.


انواع مدل های میکسر های گردابی یا Vortex Mixers :

1- MX-S

2- MX-F

3- MX-E


شرکت شناساپرتوژن تامین کننده انواع میکسرهای گردابی یا Vortex Mixers ساخت کمپانی DLAB چین می باشد .


دستگاه ورتکس،دستگاه ورتکس-اسپین،قیمت دستگاه ورتکس،دستگاه ورتکس چیست،قیمت دستگاه جوش ورتکس 200،vortexer mixer،vortexer lab،vortex definition،vortex chemistry،vortexer function،vortex mod manager،vortex adapter،automatic vortexer،analog vortexer، vortex generator، thermo fisher vortexer، vortex hat، vortexer ika، میکسر برقی، mixer audio،میکسر گرداب،مخلوط کن گرداب، دستگاه Vortex Mixer، میکسرها،میکسر و چرخ های گرداب،شیکر ورتکس،خرید ورتکس آزمایشگاهی،فروش میکسر آزمایشگاهی،قیمت شیکر،میکسربرقی آزمایشگاهی،دستگاه ورتکس قیمت،Vortexقیمت،

توجه:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.