ثبت آگهی رایگان

شرکت مهندسی نگاه و نظارت امن رایا

توجه:
این آگهی منقضی شده و فاقد اعتبار است.

شرکت مهندسی نگاه و نظارت امن رایا در سال 1394 با همفکری و همکاری گروهی از مدیران و کارشناسان با سابقه صنعت سیستم دوربین­های مدار بسته و تجهیزات حفاظت الکترونیک کشور و با هدف ارائه راه حل­های استاندارد و همچنین پاسخگویی به نیازهای مشتریان در این صنعت، با سرلوحه قرار دادن اصل وفاداری و تعهد به مشتریان تاسیس گردید و با بهره­ گیری از تخصص و تجربه 20ساله همکاران در این حوزه و نیز درک شرایط و نیازمندی­های بازار امنیتی و حفاظتی کشور، فعالیت خود در رابطه با ارائه خدمات مشاوره و پشتیبانی همه جانبه تجهیزات حفاظت الکترونیک و دوربین­های مداربسته هوشمند و شبکه­ های کامپیوتری را آغاز نموده است.


این شرکت از ابتدای سال1397 در راستای پیشبرد اهداف بلند مدت برنامه ­ریزی شده، اقدام به ایجاد تغییرات بنیادین در کابینه مدیریتی خود کرده و بدین ترتیب با اضافه شدن افراد با سابقه و تجربه در حوزه ­های طراحی، مشاوره و نظارت و تعمیرات تجهیزات حفاظت الکترونیکی، در نظر دارد تا با ارائه خدمات صادقانه و دانش محور، مبتنی بر علم و تکنولوژی به صنعت کشور عزیزمان، گامهایی استوارتر از گذشته بردارد.

توجه:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.