ثبت آگهی رایگان

بازار بزرگ آنلاین عمده فروشی و صادرات آرکارنو

توجه:
این آگهی منقضی شده و فاقد اعتبار است.

بازاربزرگ آنلاین عمده فروشی و صادرات آرکارنو

خرید عمده کالا به قیمت مناسب و مستقیم از تولید کنندگان ، چالش بزرگ همه اصناف و فروشگاه های کشور و همچنین تجار و صادرکنندگان در سراسر جهان است . در بازار خرده فروشی ، پخش کننده های کالا ، عمده فروشی ها و تامین کنندگان مواد اولیه و همچنین فروشگاههای مجازی که در اینستاگرام و تلگرام و سایر شبکه های مجازی فعالیت میکنند ، داشتن یک رفرنس معتبر برای خرید کالا که محصولات را با بسته بندی مناسب و بهترین قیمت و بصورت مداوم مستقیما از تولید کنندگان تامین کند یک چالش جدی است. بازار بزرگ آنلاین عمده فروشی و صادرات آرکارنو که وابسته به گروه سرمایه گذاری انتخاب مفید میباشد بیش از 20 سال تجربه موفق در امر تامین عمده کالا و صادرات و تامین مواد اولیه کارخانجات را دارد. این مجموعه علاوه بر آنکه در حال حاضر تامین کننده اصلی کالا برای بسیاری از فروشگاههای اینترنتی و فروشندگان کالا در اینستاگرام و تلگرامی و فیسبوک است یکی از بازیگران اصلی منطقه ای در زمینه صادرات به کشورهای فدراسیون روسیه و CIS، اروپا و آمریکای شمالی , آفریقا و کشورهای شرق دور میباشد .شبکه آنلاین تامین و فروش عمده و صادرات کالا آرکارنو از سال 2018 با استفاده از ارتباط بنیان گذاران این مجموعه با هزاران تامین کننده در سراسر جهان آغاز به کار نمود و در حال حاضر تجار و بازرگانان در 127 کشور جهان با بازار بزرگ عمده فروشی و صادرات آرکارنو در ارتباط هستند و این شبکه در منطقه فدراسیون روسیه و اروپا و کشورهای ایران و عراق و افغانستان و شمال آفریقا رقیبی جدی برای آمازون و علی بابا شده است .

آرکارنو در سال 1399 بعد از افتتاح دفاتر و انبارهای توزیع بزرگ در یونان ، امارات ، آلمان و ترکیه و روسیه و سنگاپور فعالیت خود را در ایران به عنوان کشوری که نقش مهمی در کریدور شمال جنوب دارد آغاز کرد و به عنوان بازوی فروش آنلاین صندوق کارآفرینی امید و صدها تولید کننده شهرکهای صنعتی و ارائه کننده صدها هزار محصول تولید داخل بوده است. آرکارنو با توجه به تفاهم نامه منعقده با دبیرخانه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور ، مسوولیت صادرات مجدد و همچنین یک میلیارد دلار از صادرات غیر نفتی کشور را به عهده دارد .

بازار بزرگ آنلاین عمده فروشی و صادرات آرکارنو با همکاری بیش از 34000 کارخانه و تامین کننده داخلی و خارجی و عرضه بیش از 900 هزار قلم کالا ، تامین کننده ای مطمئن و اصلی برای فروش در داخل کشور و صادرات موفق گروههای کالایی زیر است :

فروش عمده و صادرات میلگرد و آهن آلات ساختمانی و فلزات صنعتی ، لوله و پروفیل

فروش عمده و صادرات مصالح و تجهیزات ساختمان

فروش عمده و صادرات مواد غذایی و سوپرمارکتی

فروش عمده و صادرات و واردات گوشت و مرغ و تخم مرغ و نهاده های دامی

فروش عمده و صادرات مواد شوینده و محصولات سلولزی و مواد اولیه این صنعت

فروش عمده و صادرات موفق خشکبار و زعفران

فروش عمده و واردات و صادرات تجهیزات پزشکی و زیبایی

فروش عمده و صادرات موفق محصولات پتروشیمی و مواد اولیه کارخانجات

فروش عمده و صادرات کالاهای الکتریکی و سیم و کابل و تجهیزات روشنایی

فروش عمده و صادرات و واردات رنگ و چسب و ابزار صنعتی

فروش عمده و صادرات موفق مبلمان و فرش و صنایع چوب و درب های ضد سرقت

فروش عمده و صادرات پوشاک مردانه

فروش عمده و صادرات پوشاک زنانه

فروش عمده و صادرات پوشاک بچه گانه و نوزادی

فروش عمده و صادرات و واردات لوازم آرایشی و بهداشتی و عطر و ادکلن

فروش عمده تجهیزات الکترونیک و موبایل و لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر

فروش عمده و صادرات موفق لوازم خانگی برقی

برای خرید عمده کالا جهت مصرف داخلی و یا صادرات از طریق راههای زیر با ما د ارتباط باشید و سفارش کالا دهید

توجه:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.

آگهی های مرتبط