ثبت آگهی رایگان

نمایشگاه مجازی ایران سبز

توجه:
این آگهی منقضی شده و فاقد اعتبار است.

شرکت خزر اوراسیا پس از سال ها فعالیت در زمینه برگزاری نمایشگاه های تجاری و ارتباط تنگانگ با دست اندرکاران بخش کشاورزی همواره تلاش نموده تا زمینه های ایجاد پیوند بین تولیدکنندگان و تامین کنندگان کالا و خدمات داخلی و خارجی این بخش را با مصرف کنندگان به نحو شایسته ای فراهم سازد.

یکی از این فعالیت ها، برگزاری نمایشگاه بین المللی ایران سبز با حضور شرکت های معتبر داخلی و خارجی در حوزه گروه های کالایی انواع گلخانه های حرفه ای و خانگی، تجهیزات و تاسیسات گلخانه ای، ادوات، ماشین آلات و ابزار آلات باغبانی، باغداری و فضای سبز، نهاده های کشاورزی، سیستمهای آبیاری، بسته بندی، ماشین آلات فرآوری تولیدات باغی و گلخانه ای، انواع گلدان، انواع گلهای شاخه ای، گلدانی، گیاهان آپارتمانی، انواع گیاهان فضای باز، مراکز کشت بافت، آزمایشگاه ها، فروشگاههای عرضه گل و گیاه، طراحی فضای سبز، انواع سبد و وسایل تزیین گل و گیاه چوبی و حصیری، انواع کارتن، جعبه و سبدهای میوه پلاستیکی و چوبی، شرکتهای بازرگانی و صادراتی محصولات باغی و گلخانه ای و تامین کنندگان نهاده های باغبانی، دانشگاهها و مراکز علمی- تحقیقاتی مرتبط با رشته باغبانی و زیر گروههای مربوطه، آموزشگاههای گل و گیاه و گل آرایی، اتحادیه ها، انجمن ها، تعاونی ها، بازارهای عرضه و توزیع گل و گیاه و سایر گروهها و تشکلهای مرتبط با صنعت گل و گیاه و باغبانی، سازمانها و موسسات دولتی و غیر دولتی مرتبط بانکها، شرکتهای بیمه، شرکت های حمل و نقل و سایر موسسات ارائه دهنده خدمات و پشتیبانی از تولیدات گیاهی، نشریات تخصصی، کتاب ها، نرم افزار های رایانه ای برگزار می شود و به نظر می رسد پس از چهار دوره برگزاری نمایشگاه بین المللی ایران سبز، رفته رفته جای خود را در بین فعالان این عرصه باز نموده است.

شرایط پیش آمده در روند معمول کسب و کار جهانی نشان داد که بکارگیری ابزار و امکانات دیجیتال مجازی می تواند مکمل مناسبی برای فعالیت های تجاری و بازرگانی معمول قلمداد گردد و حتی با نگاهی ژرف تر، آینده نگر و خالی از تعصب، استفاده از راهکارهای نوین و فضای مجازی به عنوان ضرورتی انکارناپذیر، می تواند پشتیبانی کننده اساسی برای روشهای معمول و سنتی به شمار آید.

به همین منظور مدیریت شرکت خزراوراسیا تصمیم گرفت که از شرایط نامطلوب اقتصادی کنونی که اثرات آن تدوام خواهم داشت به عنوان یک فرصت و در جهت منافع بنگاههای اقتصادی بهره برداری نماید. نمایشگاه بین المللی ایران سبز با این هدف و با شیوه ای نوین و متفاوت از گذشته (به لحاظ شکلی)، فضایی مجازی همانند یک سالن بزرگ به عنوان یک نمایشگاه تجاری دائمی و مشابه نمایشگاه های معمول ( به لحاظ محتوایی)، زمینه ی دیده شدن شرکتها را فراهم آورده ایم به نحوی شرکت ها بتوانند در صفحه هایی جداگانه، همانند نمایشگاه بین المللی ایران سبز و غرفه های نمایشگاهی، نسبت به معرفی شرکت، تولیدات و توانمندی های خود اقدام نمایند.

ابتدای این راه هستیم و پشتیبانی، حضور گسترده، فعال و مداوم شما می تواند در بلند مدت این نمایشگاه را به عرصه ای جدی برای رونق کسب و کار در زمینه کشاورزی بدل کند.

هم اکنون نسخه ی فارسی سایت نمایشگاه مجازی پیش روی شماست و بزودی این نمایشگاه با استفاده از زبان های دیگر و با حضور شرکتهای خارجی نیز برگزار خواهد گردید.

توجه:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.

آگهی های مرتبط