ثبت آگهی رایگان

محصولات اینفیکون (INFICON)

توجه:
این آگهی منقضی شده و فاقد اعتبار است.

عمده صنایعی که بنحوی از محصولات این شرکت سوییسی بهره می برند بشرح زیرند:

ساخت تلویزیون

اپتیک

نیمه هادی ها

انرژی خورشیدی

خدمات اضطراری

ایمنی و محیط زیست

صنایع پتروشیمی

خدمات عمومی

یخچال

تهویه هوا

صنایع خودرو

ابزارهای صنعتی

تحقیق و توسعه مدرن

بسته بندی

پوشش خلأ

صنایع کوره

اینفیکون با تولید دتکتورهای شیمیایی، گیج های خلأ پردقت، دتکتورهای نشتی، نرم افزارهای تولید، آنالیزورهای گازهای باقیمانده و طیف سنج های جرمی، فناوری های حسگر، ابزارهای صنعتی، اجزاء خلاء و … در تأمین تجهیزات این صنایع ایفای نقش می کند. به این ترتیب محصولات اینفیکون دامنه گسترده ای از صنایع شامل صنایع خلاء، امنیت، انرژی، ساخت یخچال، تهویه هوا، خودرو و پوشش دهی خلأ را پوشش می دهد.


محصولات اینفیکون:

تجهیزات دتکتور و مونیتورینگ شیمیایی: این محصولات شامل سری ها و مدلهای متنوعی هستند. دتکتورها و شناسنده های شیمیایی (GC/MS) در سری های ER و CDT تولید می شوند که هر یک مدلهای متنوعی را دارند. سیستم های مونیتورینگ شیمیایی (GC) اینفکون نیز در انواع آنالیزور گاز و تهویه ساده خارجی و مونیتورینگ VOC تولید می شوند، دتکتور شیمیایی (IR) نیز دتکتور نشتی متان را شامل می شود. در نهایت محصولات شناسایی و مونیتور کننده شیمیایی ناپیوسته اینفیکون نیز دیگر محصول این شرکت هستند که تولید و به مشتریان عرضه می شود.

کریستال کوارتز: این محصول مصرفی برای اندازه گیری تجمع جرم، ضخامت و … در فرایندهای PVD استفاده می شود و مصرف کمینه با بیشترین بهره وری، بیشینه فرایند اجرایی، و عیب یابی سریع با توجه به پشتیبانی قوی از مزایای عمده آن بشمار می رود و بهمین دلیل محبوبیت بالایی نزد مشتریان جلب کرده است.

محصولات جایگزین برای گیجها و کنترل کننده های خلأ: این محصولات که در مدلهای بسیار متنوعی تولید می شوند برای اندازه گیری خلأ استفاده می شوند، مانومترهای خازنی و سوئیچ های دیافراگم بسیار دقیق، و هدایت شوندگی حرارتی وسیع و کنترلرها و گیج های یونیزاسیون از ویژگی های این سری محصولات inficon بشمار می روند. گیج های دیافراگمی خازنی، گیج های انتقال پیشرفته، گیج های استاندارد، گیج های هات یونی، گیج های مغناطیسی معکوس، گیج های کاتد سرد، کنترل کننده های گیج خلأ، سنسورهای DI و سوییچ های خلأ از جمله این محصولاتند که در سری ها و مدلهای متنوع تولید می شوند.

آنالیزورهای گاز باقیمانده: آنالیزورهای گاز و گاز باقیمانده، اسپترومترهای تحلیلی سیستم های آنالیز گاز، اسپترومترهای انتشار نوری پلاسما و نرم افزارهای تحلیلی عمده محصولات اینفکیون در این حوزه تولیدی بشمار می روند.

اجزاء خلأ: اتصالات متنوع نظیر رینگ های کلمپی، کلمپ های بست سریع، کلمپ زنجیری و انواع دیگر کلمپ ها سری اول این دسته محصولات اینفیکون هستند. انواع رینگ ها و سیل ها، انواع فلنج ها نظیر فلنج کور آلومینیومی، استنلس استیل، فلنج با تیوب، انواع اتصالات لوله شامل البو یا زانوی آلومینیومی، فولادی 90 درجه، 45 درجه، انواع اتصالات سه راهی اتصالات ردیوس و … دیگر محصولات اینفیکون در این دسته بشمار می روند. شیلنگ ها واتصالات شیلنگی نظیر آداپتور شیلنگ و …، لیدهای محافظتی، و دیگر انواع اتصالات از جمله این دسته محصولات اینفیکون هستند که در تیراژ بالا و در مدل های متنوع متناسب با نیازهای مختلف کاربردی تولید و به مشتریان عرضه می شوند.

فناوری های حسگر RF: این محصولات دتکتورهای RF را شامل می شوند که حاوی دتکتور RF برای شناسایی Arc پلاسما ، دتکتور RF برای کنترل نهایی، سنسور RF و دتکتور ADC100 DC است.

گیج های خلأ پرفشار: این محصولات نیز دارای دقت بالایی هستند و شامل گیج های دیافراگم خازنی در انواع کم جا، محیطی، گیج 45 درجه سانتیگراد، گیج پرسرعت، سنسور دیافراگم خازنی OEM و انواع محصولات دیگر است.

دتکتورهای نشتی یاب: این محصولات نیز در انواع دتکتور سلولهای باتری، دتکتور اسنیفر هلیومی، اسنیفر هیدروژنی، دتکتور نشتی یاب برای یکپارچگی سیستم و انواع دیگر دتکتورهای نشتی یاب است که در مدلها و سربهای متنوع تولید می شوند.

ابزارهای پشتیبانی خودرو: شرکت اینفیکون انواع دتکتورهای نشتی را برای صنایع خودرو تولید می کند. دتکتورهای نشتی یاب سردکننده های خودرو و دتکتور شکل دهی گاز از این جمله محصولات INFICON هستند.

توجه:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.

آگهی های مرتبط