ثبت آگهی رایگان

فروش واریابل یا واریاک دلتا

توجه:
این آگهی منقضی شده و فاقد اعتبار است.

اتوترانس یا واریاک چیست؟ کاربرد اتوترانس و واریابل؟

اتوترانس یا همان واریاک دلتا دستگاهی می تواند در ورودی ولتاژ AC در یافت کندو ولتاژ خوروجی را تعقیر دهد و همات AC تحویل دهد.برای درک بهتر و ساده تر این مطلب می توان گفت : یک ترانسفورماتور ساده 220 به 220 را در نظر بگیرید. اگر بتوانیم یکی از سرهای ثانویه را آزادانه حرکت دهیم تا تعداد دور سیم ها جا به جا شود ، متناسب با تغییرات مکانیکی می توانیم در خروجی تغییرات الکتریکی داشته باشیم.

کاربری اتوترانس ها برای منبع تغذیه AC می باشد البته اتوترانس هارا واریابل و یا واریاک نیز می نامند. تنها تفاوتی که واریابل دلتا و یا اتوترانس دلتا نسبت به منبع تغذیه ها دارند تعقیرات فرکانس می باشد منبع تغذیه ها قادر به تعقیرات فرکانس می باشند اما واریابل دلتا دارای امکان این تعقیرات نمی باشد.

انواع واریاک های دلتا

واریاک دلتا یا اتوترانس دلتا دارای دومدل از نظر ساختار می باشد نوع اول اتوترانس تک فاز دلتا نوع دوم اتو ترانس سه فاز دلتا. از واریابل های تک فاز دلتا برای برق تک فاز و از واریابل های سه فاز دلتا برای برق سه فاز و تجهیزات صنعتی استفاده می شود.

همان طور که میدونید از نظر توان مصرفی و جریان واریابل های دلتا دارای رنج های مختلفی می باشند.

رنج واریاک های تک فازدلتا و واریاک های سه فاز دلتا نظر: واریابل دلتا 0.2| واریابل دلتا 0.5| واریابل دلتا 1| واریابل دلتا 2| واریاک دلتا 3| واریابل دلتا 5| واریابل دلتا 10 الی تا 30 کیلوولت (KVA) می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از مدل واریابل های دلتا و دریافت مشخصات فنی یا کاتالوگ اتوترانس دلتا از سایت ما دیدن فرمایید.

بازرگانی فنی مهندسی برق و صنعت پاوراکسین دارای انواع اتو ترانس یا واریابل دلتا در توان های مختلف می باشد برای در یافت مشخصات فنی اتوترانس دلتا و یا مشخصات فنی واریابل دلتا و همچنین جهت خرید واریاک ت فاز دلتا یا اتوترانس سه فاز دلتا با مهندسین و متخصصین مشاور ما تماس حاصل فرمایید

توجه:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.

آگهی های مرتبط