ثبت آگهی رایگان

دستگاه تست روانکاری دیجیتال Ultra-probe 401

توجه:
این آگهی منقضی شده و فاقد اعتبار است.

Ultra-probe 401 به عنوان ابزاری جهت تست میزان روان کاری در انواع دستگاه ها و مخصوصاً بیرینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد تا مشخص کننده میزان دقیق روان کاری برای آن ها باشد. چرا که اگر یک بیرینگ در حالت خشک کار کند یا دچار کمبود در میزان ماده روان کار باشد ، بعد از مدت کوتاهی دچار آسیب های شدید خواهد شد .

میزان روان کاری در سطح بالا همچنین باعث می شود تا دستگاه در حالت فوق روان کار کند و از حالت استاندارد خود خارج شود . به همین منظور صاحبان تجهیزات در اغلب موارد و به صورت سنتی برنامه ریزی برای روان کاری را مبتنی بر زمان برای تجهیزات خود تعیین می کنند . استفاده از این شیوه قطعاً برای شما مشکلاتی را ایجاد خواهد کرد چرا که تمامی تجهیزاتی که بر این اساس روان کاری می شوند حتی در زمان مشخص شده احتیاجی به سرویس مجدد ندارند و این کار سبب آسیب رساندن به دستگاه خواهد شد .

در واقع علت اصلی خرابی این‌گونه تجهیزات مخصوصاً بیرینگ ها در تزریق بیش از حد ماده روان کار بوده و نه در کمبود آن .

بنا به دلایلی اینچنینی متخصصان سعی کرده اند تا با تولید دستگاهی نظیر Ultra-probe 401 که از تکنولوژی التراسونیک در آن استفاده شده است این مشکلات را رفع کنند ، تا ضمن شناسایی زمان دقیق روان کاری ، از میزان آن نیز آگاهی پیدا کرده و همیشه تجهیزات خود را در بهترین شرایط نگهداری کنند .

شرکت نوآوران پایش عرضع کننده دستگاه تست روانکاری دیجیتال Ultra-probe 401 در ایران می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان در این زمینه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

توجه:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.

آگهی های مرتبط