ثبت آگهی رایگان

بلوک سبک گازی پایه سیمان NAAC

توجه:
این آگهی منقضی شده و فاقد اعتبار است.

بلوک سبک گازی پایه سیمان NAAC یک نوع کاملا جدید از انواع بتن ھای سبک ھوادھی شده می باشد، این نوع بتن از ترکیب ماسه، سیمان، ذرات رﯾز آب و مواد افزودنی حباب ساز-تثبیت کننده و سخت کننده و از طریق غیر اتوکلاو در کارخانه تولید می شود.ساختار بتن سبک گازی و ھمچنین دقت بالای تولید این محصول باعث ایجاد میلونھای حباب رﯾز ھوا به صورت ﯾکنواخت در بتن میگردد که بیش از 60 الی 70 درصد از حجم فضاھای این بتن از حبابھای رﯾز ھوا ساخته شده است.

سبک و کم وزن :

بتن سبک گازی بسیار سبک وزن است و به همین دلیل در کاهش بار های مرده ساختمان تاثیر بسزایی داشته و به میزان قابل توجهی عملکرد ساختمان ها را در برابر لرزه بهبود می بخشد و باعث افزایش ایمنی می گردد. کاهش وزن مخصوص بتن تا یک چهارم بتن معمولی به میزان 600 کیلوگرم بر متر مکعب باعث می گردد بار مرده ساختمان به میزان قابل توجهی کاهش داشته که این امر نیز خود موجب کاهش مصرف فولاد در ساختمان می گردد

عایق حرارتی سرما و گرما :

بتن سبک گازی به دلیل ساختار متخلخل ، یک ماده ایده آل را برای عایق حرارتی فراهم می کند که صرفه جویی قابل توجهی در مبلغ سرمایه گذاری اولیه و هزینه های بعد از اجرا برای گرم کردن یا خنک کردن ساختمان دارد و به عنوان یک فرصت بزرگ برای بهره برداری از منابع بالقوه دیگر است.

ساخت بسیار دقیق :

بتن سبک گازی با ابعاد بسیار دقیق ساخته شده و به همین دلیل پس از اجرا سطح صاف و دقیقی را ارائه می نماید که امکان هرگونه پوششی را با کمترین هزینه فراهم می آورد و همچنین به دلیل ابعاد بزرگ و سبکی به راحتی قابل جایگذاری و اجرا با سرعت بالا است و به مهارت کمی نیاز دارد و با اره دستی تجاری قابل برش و با پیچ ها و مته های معمولی قابل سوراخکاری و شکل دهی است و این ویژگی ساده تر از مصالح سنتی در این محصول قابل اجرا می باشد.

ضد حریق:

ساختار بتن سبک گازی به دلیل تخلخل و وجود هوا ضد آتش است و در برابر آتش به عنوان یک ماده مقاوم عمل می کند که می تواند در دماهای بالای 1200 درجه سانتیگراد مقاومت نشان دهد و به عنوان یک جایگزین ضروری در “فایروال” و پله های فرار در ساخت و ساز استفاده شود و در مقابل شعله مستقیم آتش گاز های سمی نیز تولید نمی کند وشعله مستقیم آتش را با درصد بالا در رویه ی خود تحمل می کند و حرارت را به داخل انتقال نمی دهد لذا استفاده از این محصول در مکانهای مسکونی و محل هایی که می بایست استاندارد های ایمنی بالایی در برابر آتش داشته باشد انتخاب بسیار هوشمندانه ایست.

جاذب صدا:

ساختار سلولی باعث ایجاد میلیون ها فضای کوچک هوا می گردد و این موضوع باعث شده در بین کلیه مصالح ساختمانی بالاترین رتبه را در خصوص عایق صوتی داشته باشد و بر همین اساس در ایالت های مختلف کشور امریکا از بتن سبک هوادهی شده در بیمارستان ها و هتل ها و حتی دیوار اتوبانها به طول مایلها برای جذب صدای خودرو ها استفاده گردد.

توجه:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.

آگهی های مرتبط