ثبت آگهی رایگان

پایه صابون گلیسیرینه فوق شفاف درجه یک کریستالی

توجه:
این آگهی منقضی شده و فاقد اعتبار است.

فروش پایه صابون فوق شفاف ایران کازمد برای ساخت انواع صابون های شفاف و فانتزی این پایه صابون سازی حاوی مقادیر زیادی روغن نارگیل گلیسیرین گیاهی می باشد.

پایه صابون شفاف در دمای 50 الی 60 درجه سانتیگراد ذوب شده و در این دما شما می توانید عصاره های گیاهی و روغن های گیاهی خود را به آن بیفزایید دقت داشته باشید بهترین دما برای افزودن احساس و رنگ 40 درجه سانتیگراد است.

برای ساخت صابون فوق شفاف و فانتزی گلیسیرینه می‌توانید پایه صابون فوق شفاف ما را به روش حرارت غیر مستقیم یا بن ماری ذوب کرده و در این مرحله مواد مورد نیاز را به آن افزوده و سپس آن را به ملت در مورد نظر خود انتقال دهید و صبر کنید تا خنک شود تبریک صابون شما آماده است


مشخصات پایه صابون سازی شفاف (فوق‌شفاف) گیاهی ایران کازمد

پی اچ 7.5

وزن : 800 گرم با تلورانس 10گرم

نقطه ذوب : 50 تا 60

حاوی روغن نارگیل و گلیسیرین


مشخصات پایه صابون فوق شفاف ایران کازمد

اگر بخواهیم به صورت خلاصه فواید پایه صابون فوق شفاف ایران کازمد را مورد بررسی قرار دهیم، میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:


سازگار با همه نوع پوست (خشک، مختلط، چرب)

حاوی گلیسیرین، روغن نارگیل

وزن : بیش از 800 گرم

نقطه ذوب: 60درجه سانتیگراد

نقطه ذوب مناسب افزودن رنگ و اسانس: 40درجه سانتیگراد

نقطه ذوب مناسب افزودن مواد موثره: 60 الی 65 درجه سانتیگراد

دارای خاصیت نرم کنندگی و روشن کنندگی پوست

دارای خاصیت حفظ رطوبت پوست

دارای خاصیت التیام بخشی سطحی

دارای خاصیت پاک کنندگی میکروب، ویرویس و باکتری

دارای سایر خواص ترکیبی از روغن نارگیل و گلیسیرین

دارای PH 7.5


نکات مهم راجع به پایه صابون فوق شفاف ایران کازمد

پایه صابون فوق شفاف ایران کازمد با انواع پوست سازگار است. (پوست‌های خشک، مختلط و چرب)، لذا برای خرید نگران نوع پوستتان نباشید. هر نوع پوستی که داشته باشید پایه صابون فوق شفاف ایران کازمد با آن سازگار است.

پایه صابون فوق شفاف ایران کازمد حاوی مواد اولیه کاملا گیاهی و طبیعی بوده و فاقد هر گونه مواد شیمیایی مضر است.

پایه صابون فوق شفاف ایران کازمد جهت مصرف روزانه و تولید صابونهای شفاف و فوق شفاف تولید شده است. لذا افزودن مواد افزودنی مثل روغن، عصاره و غیره در اکثر موارد میتواند موجب کاهش شفافیت محصول گردد.

در زمان مولد کردن پایه صابون فوق شفاف ایران کازمد اگر حباب هوا در آن شکل گرفت کمی صبر کنید تا حباب به بالای صابون ذوب شده منتقل شود، سپس با اسپری الکل آن را از بین ببرید.

توجه:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.

آگهی های مرتبط