ثبت آگهی رایگان

دوره ی ICDL در تبریز

توجه:
این آگهی منقضی شده و فاقد اعتبار است.

آموزش کامپیوتر در تبریز، دوره ICDL در تبریز، تدریس تمام دوره های کامپیوتر برای تمامی سنین (افراد شاغل، کارمندان، دانشجویان، دانش آموزان و ...) در‌ آموزشگاه معتبر در تبریز تدریس مهارتهای هفتگانه ICDL به صورت تکی تدریس مهارت های هفتگانه ICDL به صورت یکجا.


شامل: مبانیIT، ویندوز، اینترنت، ورد، اکسل، پاورپوینت، اکسس ارایه مدرک درون آموزشگاهی، بین المللی و فنی حرفه ای جهت ارائه به موسسات و ادارات دولتی و خصوصی برای استخدام تدریس کل دوره در یک هفته برای کسانی که برای استخدام به مدرک نیاز دارند. پرداخت شهریه به صورت تمام اقساط برای استعلام قیمت و زمانبندی دوره های آموزشی با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.


ICDL آموزش کامپیوتر، آموزش اکسس، آموزش اکسل در تبریز، آموزش اینترنت، آموزش پاورپوینت، آموزش ورد در تبریز، آموزش مهارت های رایانه در تبریز، آموزش رایانه، آموزش مهارت های هفت گانه، مدرک رایانه، مدرک کامپیوتر در تبریز، مدرک ICDL، در تبریز، گواهینامه ICDL در تبریز، آموزشگاه کامپیوتر در تبریز


شماره تلفن چهار رقمی ما (برای تماس از شهر تبریز نیاز به گرفتن کد 041 نمی باشد) 0414164

توجه:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.

آگهی های مرتبط