ثبت آگهی رایگان

محصولات مایکروسافت در سراسر ایران به صورت اورجینال

توجه:
این آگهی منقضی شده و فاقد اعتبار است.

تفاوت‌های نسخه های اصلی ویندوز با نسخه های غیر اصلی:


معمولاً Source هایی که کاربران توسط آن ویندوز را نصب می‌کنند از منابعی همچون Torrent و یا دیگر سایت‌های به اشتراک گذاری فایل‌ها تهیه می‌شود. معتبرترین شرکت‌های داخلی که ویندوزهایی غیر اصلی (با منشائی غیر از شرکت تولید کننده – مایکروسافت) و بدون محدودیت را با قیمتی بسیار پایین در اختیار کاربران می‌گذارند نیز قابل اطمینان نیستند و حتی اگر ادعایی بر “Untouched” بودن آن کنند نمی‌توان از دست‌کاری نشده بودن آن سورس‌ها اطمینان حاصل کرد.

• رفع محدودیت‌های ویندوزها معمولاً توسط اجرای فایل‌های Crack تولید شده توسط افرادی ناشناس صورت می‌پذیرد؛ اجرای فایل‌های Crack دروازه‌ای همیشگی در کامپیوتر به روی آن افراد باز می‌کند که نرم افزار امنیتی و آنتی ویروس نیز نمی‌تواند از این امر جلوگیری کند.

د استفاده از Windows Update که مایکروسافت روزانه و یا هفتگی در اختیار کاربران قرار می‌دهد بسیار حائز اهمیت است و نه تنها ایرادهای شناسایی شده ویندوز را برطرف می‌کند بلکه امکانات جدید و به‌روز رسانی‌های مفیدی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.


دیگر مزایای استفاده از نسخه اصلی ویندوز:

1. پایداری بیشتر در مقایسه با نسخه‌های جعلی

2. امنیت بیشتر در مقابل بدافزارها و حملات

3. امکان دریافت به‌روز رسانی ها به صورت واقعی

4. پشتیبانی مایکروسافت

5. امکان استفاده همیشگی از جواز ویندوز

6. دریافت نرم افزارهای کاربردی از مایکروسافت که نیاز به ویندوز اصل (Windows Genuine) دارند

7. توانایی تشخیص و عیب یابی به وسیله مرکز اعمال Action Center

8. بدون نیاز به تعویض‌های مکرر سیستم عامل نسبت به نمونه کپی

9. افزایش کارایی و سرعت رایانه


خواهشمند است برای اطلاعات کامل تر بخش سوالات متداول را مطالعه فرمایید.


ویندوز اورجینال – تفاوت ویندوز اورجینال با کپی – تفاوت ویندوز کرک شده با اورجینال – حل مشکل windows is not genuine – حل مشکل genuine – ویندوز اورجینال چیست – چرا ویندوز اورجینال – مزایای نسخه قانونی ویندوز – تفاوت نسخه های ویندوز – تفاوت لایسنس ویندوز و کرک – تفاوت ویندوز اورجینال با کرک شده – تفاوت ویندوز اورجینال با کرک – ویندوز اورجینال یا غیر اورجینال – معایب ویندوز اورجینال – تشخیص ویندوز اورجینال – تشخیص ویندوز اورجینال از کپی – مزایای ویندوز اورجینال

توجه:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.