ثبت آگهی رایگان

صادراتی امن با ترموگراف ویراترکر

صادراتی امن با ترموگراف ویراترکر

ترموگراف ویرا ترکر بهترین نوع ترموگراف در میان ترموگراف های موجود است. اگرشما نگران فاسد شدن محصولات خود در هنگام حمل و نقل آن هستید می توانید به ویراترکر اعتماد کنید.

ترموگراف هوشمند ویراترکر می تواند دما و رطوبت موجود در محفظه کانتینر و یخچال کامیون را بررسی کند.اما ویژگی آنلاین بودن ویراترکر این دستگاه را از سایر ردیاب های موجود در بازار متمایز کرده است. در حال حاضر بسیاری از تاجران و بازرگانان برای کاهش خسارت های خود به استفاده از تکنولوژی نوآورنانه ویرا ترکر رو آورده اند.

دیتالاگر آنلاین ویراترکر در هر زمان و مکانی که باشید اطلاعات موجود درون کانتینر و یخچال را در لحظه به شما نشان می دهد و اگر مشکلی وجود داشته باشد، شما در لحظه به وسیله پیامک از آن مطلع خواهید شد.

امکان ردیابی نیز برای دستگاه ما وجود دارد و موقعیت دستگاه هر لحظه در دستان شماست، و درصد سرقت،گم شدن و دیر رسیدن محصول تا حدود بسیار زیادی کاهش می یابد.


برای اطلاعات بیشتر از قیمت ترموگراف ویراترکر ومزایای موجود آن می تواند به سایت درج شده مراجعه کرده و یا از شماره با کارشناسان ما در ازتباط باشید.

لطفا توجه فرمایید:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.

آگهی های مرتبط