ثبت آگهی رایگان

گالن 10 لیتری تاشو

توجه:
این آگهی منقضی شده و فاقد اعتبار است.

مشخصات:

جهت کنترل و مدیریت مصرف آب این محصول دارای درب شیردار یک ضرب پیچی با واشر سیلیکنی می باشد.

• بواسطه شکل ، اندازه و حجم متناسب ، توزیع و استفاده از آن در شرایط اضطراری سهل تر و سریع تر صورت می گیرد.


• فضای مورد نیاز برای نگهداری گالن تاشو در انبارهای امداد برابر با 1/6 ظروف غیر تاشو با ظرفیت مشابه می باشد.


• به واسطه نوع بسته بندی چند لایه و محافظت محصول از مجاورت با هوا، رطوبت و نور خورشید ، نگهداری طولانی مدت .در انبار ها برای این محصول پیشبینی گردیده است.

• ظرفیت اسمی این محصول 10 لیتر می باشد، که تا 13 لیتر قابل افزایش است. همچنین حجم آن متناسب با محتویات آن افزایش می یابد.

• بکار گیری فرمول ترکیبی چند گرید مکمل پلی اتیلنی در مواد اولیه محصول، علاوه بر ایجاد ویژگی انعطاف پذیری .در بدنه محصول، استحکام آن را نیز موجب شده است.

• بدنه این محصول به شکل آکاردئونی طراحی شده که می تواند جهت انتقال آب بصورت پمپ دستی عمل کند و با اتصال شلنگ متناسب با اندازه شیر خروجی آن آب را به فواصل طولانی تر انتقال داد.


گالن 10لیتری تاشو :

اگر به دنبال ظرف و گالن مناسب برای کمپینگ و سفر هستید، گالن تاشو حاضر یک گزینه عالی است . این گالن دارای خصوصیات منحصر به فردی است که آن را به یک وسیله عالی و ضروری برای سفر تبدیل کرده است.


این گالن تاشو قابلیت جمع و باز شدن دارد که انبار،حمل و حتی قرار دادن آن در کوله را امکان پذیر و ساده کرده است . وقتی گالن را آب نمایید از هم باز می شود و دارای دسته و دریچه خروج هوانیز می باشد . جنس این گالن از مواد اولیه مناسب برای سلامتی بوده. به رنگ شفاف متمایل به سفید و قابل بازیافت می باشد.


وقتی این ظرف خالی است آن را جمع کرده و حداقل فضای ممکن را اشغال خواهد نمود. تا بتوانید آن را در هر جایی که خواستید قرار داده و یا به راحتی جابجا نمایید.


مشخصات :

مناسب برای نگهداری آب در منازل، اتومبیل، طبیعت و ...

- ابعاد جمع شده: 12 در 16 سانتی متر

- تاشوندگی سهل

- قابلیت جمع شدن برای حمل آسانتر

توجه:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.