ثبت آگهی رایگان

قیمت فروش عمده انواع هواده اسپلش و تجهیزات پرورش ماهی

توجه:
این آگهی منقضی شده و فاقد اعتبار است.

آیا با نحوه فروش عمده انواع هواده اسپلش پرورش ماهی آشنایی دارید؟ چه مقدار نسبت به کار و عملکرد تجهیزات پرورش ماهی مطلع هستید؟


هواده اسپلش و انواع تجهیزات پروش ماهی و میگو

1. دستگاه غذاده اتوماتیک

2. دستگاه هواده اسپلش تکفاز

3. دستگاه هواده اسپلش سه فاز

4. دستگاه درام فیلتر تمام استیل

5. دستگاه جاروب استخری پرورش ماهی

6. تور ساچوک پرورش ماهی


قیمت فروش عمده انواع هواده اسپلش و تجهیزات پرورش ماهی و میگو را میتوانید از طریق سایت آبزی پرور https://www.abziparvar.ir بصورت روزانه استعلام بگیرید. شما میتوانید جهت مشاوره و خرید و فروش انواع تجهیزات پرورش ماهی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.


مزیت دستگاه غذاده اتوماتیک چیست؟

دستگاه غذاپاش کمک زیادی در امر پرورش آبزیان به پرورش دهنده میکند. در سالهای قبل بخشی از این فعالیتها را نیروی انسانی در مزارع پرورش ماهی و میگو بر عهده داشت.

بعنوان نمونه غذا دادن به ماهی باید توسط کارگر انجام میگرفت که این امر هم مستلزم هزینه بیشتر برای استخدام کارگر بود و هم خطای انسانی در مزارع به بخشی از کار لطمه وارد میکرد. یکی از این تجهیزات که میشود از آن نام برد دستگاه غذاده اتوماتیک میباشد.

دستگاه غذاده اتوماتیک یا همان دستگاه غذا پاش بواسطه داشتن تابلو تایمر دیجیتال قابلیت تنظیم غذادهی از کمترین زمان ممکن تا ساعت را دارا بوده و پرورش دهنده میتواند از 5 ثانیه تا 999 ثانیه دستگاه را برای غذادهی در دفعات متعدد تنظیم کند.


با توجه به نوع استخر و شکل هندسی آن بهتر است از چه نوع هواده ای استفاده کنیم؟

انواع تجهیزات دیگر که در صنعت آبزی پروری در حال استفاده است دستگاه های هواده پرورش ماهی میباشد. هواده ها نقش مهمی را در مزارع پرورش ماهی و میگو ایفا میکنند.

در سالهای قبل عموما پرورش دهندگان به دلیل کمبود امکانات و تجهیزات مرتبط با توجه به ظرفیت استخر تعداد محدودی بچه ماهی در استخر رهاسازی میکردند تا بتوانند با تلفات کمتر به سود برسند.

اما امروزه با وجود امکانات مخصوص پرورش ماهی، پرورش دهندگان ماهی این توانایی را دارند چندین برابر ظرفیت استخر ماهی پرورش دهند.

یکی از این دستگاه های هواده که به آن اشاره خواهیم کرد دستگاه هواده اسپلش یا همان پمپ هواده عمودی میباشد.

هواده اسپلش بطور معمول در اکثر مزارع پرورش ماهی قابل استفاده است و مهمترین دلیل آن قیمت مناسب هواده اسپلش نسبت به دیگر هواده ها می باشد.

در مجموعه فارود صنعت انواع متنوعی از دستگاه های هواده پرورش ماهی و تجهیزات پرورش ماهی در حال تولید و عرضه به پرورش دهندگان محترم است. تجهیزاتی از قبیل: هواده اسپلش تکفاز و سه فاز، دستگاه هواده ایرجت تکفاز و سه فاز، هواده پدل ویل، هواده فورس، هواده سوپرفورس، هواده ونچوری، دستگاه درام فیلتر برای تصفیه و فیلتراسیون آب، دستگاه جاروب استخری تکفاز برای نظافت، دستگاه یووی UV برای باکتری زدایی و انواع تجهیزات دیگر...


مشکل کم آبی در صنعت پرورش آبزیان را چگونه میتوان حل کرد؟

با توجه به گرم تر شدن هوا در کره زمین و بخصوص در کشورمان میزان بارش ها کمتر شده و در نتیجه مقدار قابل توجهی از آبهای زیرزمینی نسبت به قبل کم شده که همین موضوع موجب نگرانی افرادی که در زمینه پرورش ماهی فعالیت دارند شده است. بهرحال آب یکی از فاکتورهای مهم در این صنعت میباشد.

متخصصین و مهندسین فعال در حوزه آبزیان با توجه به مشکلات پیش بینی شده در زمینه کم آبی دست بکار شده و تجهیزات خاصی را طراحی و ساخته اند تا پرورش دهندگان بتواند از آبهای استفاده شده بصورت مجدد و برگشتی استفاده کنند. دستگاهی که بصورت مختصر از آن گفته شد دستگاه درام فیلتر نام دارد. دستگاه درام فیلتر رسوبات و دفعیات ماهی که بصورت ذرات معلق جامد در آب هستند را گرفته و آب استخر را برای استفاده مجدد آماده میکند.

دستگاه درام فیلتر با توجه به نیاز مزارع در سایز و ظرفیت های مختلفی مثل درام فیلتر 50، 100، 150، 200، 300، 400، 500 و بالاتر ساخته می شود.

دستگاه جاروب استخر پرورش ماهی چه کاربردی دارد؟

دستگاه جاروب استخری برای نظافت استخر و تخلیه فضولات و پسماند غذا از کف استخر کاربرد فراوانی دارد. اگر فضولات ماهی بموقع از استخر تخلیه نشود باعث بالا رفتن آمونیاک شده و ممکن است منجر به بیماری ماهی و در نتیجه تلفات آبزی شود.

یکی از مهمترین کارها در پرورش ماهی بالابردن کیفیت آب می باشد و بخشی از این کار به کمک جاروی استخری امکان پذیر می باشد. جاروب استخری تکفاز 1.5 اسب به دلیل کارایی بهتر نسبت به جاروی سه فاز به دلیل وجود برق تکفاز در اکثر مزارع کاربرد بیشتری دارد.


ساچوک چیست و چه کاربردی دارد؟


در مزارع پرورش ماهی از زمانی که بچه ماهی در آن رهاساری میشود تا زمان برداشت آن برای نمونه برداری و مشخص کردن میانگین وزن ماهیان باید هر ماه تعدادی از آنها را گرفته و اقدامات مربوطه را انجام داد.

معمولا هیچ استخر پرورش ماهی بدون تلفات نیست و طبیعتا ماهی های تلف شده در سریع ترین زمان باید از استخر خارج شوند تا موجب انتقال بیماری به بقیه ماهیان نشوند.

بهترین و مناسب ترین وسیله برای نمونه برداری و تخلیه ماهیان تلف شده ساچوک میباشد. ساچوک دارای دسته بلندی است که به یک دایره یا نیم دایره متصل است که دارای تور مخصوص برای گرفتن ماهی است. تور ساچوک باید از جنسی باشد که به ماهی در هنگام نمونه برداری آسیب نرساند.

برای مشاوره و خرید انواع تجهیزات پرورش ماهی می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

اجاره جاروبرقی استخر

اسپلش استریم

ایرجت

پرورش ماهی قزل آلا در منزل

تابلو برق پرورش ماهی

تاسیسات استخر پرورش ماهی

تجهیزات پرورش ماهی

تجهیزات پرورش ماهی تیلاپیا

تجهیزات پرورش ماهی زینتی

تجهیزات پرورش ماهی قزل آلا

تجهیزات پرورش ماهی کپور

جارو استخری اینتکس

جاروبرقی استخر پرورش ماهی

جاروبرقی استخری دست دوم

خرید دستگاه هواده

خرید لوازم پرورش ماهی

خرید هواده پدالی

خوراک دهنده اتوماتیک آکواریوم آکوا

دستگاه حباب ساز استخر

دستگاه غذادهی اتوماتیک پرورش ماهی

دستگاه هواده پرورش میگو

دستگاه هوادهی استخر

دیجی کالا جاروی استخر

ساخت دستگاه هواده

سری جاروی استخر

طرز کار جارو استخری

غذا دهی اتوماتیک استخر ماهی

غذا ریز آکواریوم ارزان

غذاده ماهی

فروش اسپلش دست دوم

فروش تجهیزات پرورش ماهی در بابل

فروش تجهیزات پرورش ماهی قزل آلا بصورت مدار بسته

قیمت اسپلش تک فاز

قیمت اسپلش تک فاز در دیجی کالا

قیمت اسپلش سه فاز

قیمت انواع اسپلش

قیمت پمپ هواده

قیمت پمپ هوادهی استخر ماهی

قیمت جارو استخری اتوماتیک

قیمت دستگاه هوادهی پرورش ماهی

قیمت غذا ده اتوماتیک ماهی

قیمت ماهی برای پرورش

قیمت هواده اسپلش

قیمت هواده ایرجت

قیمت وسایل پرورش ماهی

هواده اجکتوری

هواده اسپلش دست دوم

هواده پرورش میگو

هواده کمبوجت

هوادهی استخر ماهی بدون برق

واتر اسپلش 5002

شرکت فارود صنعت

توجه:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.

آگهی های مرتبط