ثبت آگهی رایگان

ورق ضدسایش دورستات

توجه:
این آگهی منقضی شده و فاقد اعتبار است.

ساج استیل (SAGE STEEL)


شرکت ساج استیل فعالیت خود را در زمینه تأمین محصولات فولادی خاص آلیاژی، میکرو آلیاژ و ... براساس نیاز صنایع و معادن در کشور آغاز کرد، انتخاب این نوع محصولات براساس نیازهای صنایع مختلف کشور مانند فولاد، خودرو، سیمان و معادن بوده است. شرکت ساج استیل نماینده شرکتهای وست آلپاین (Voestalpine) اتریش و جی سی سی (GCC) هلند است. این شرکت عرضه کننده ورقهای فولادی مقاوم به سایش دورستات (durostat) ، ورقهای فولادی استحکام بالا و فوق استحکام بالای آلفورم (alform) و ورقهای ضد سایش دو و سه لایه فدور (Fedur) و تریدور (Tridur) در ضخامتهای مختلف است. شایان ذکر است که محصولات ذکر شده از طریق فرایندهای مدرن و با کمک تکنولوژیهای نوین تولید می شوند.


شرکت ساج استیل تنها به تأمین محصولات فولادی بسنده ننموده و مهندسی تأمین و مشاوره از دیگر برنامه های کاری این شرکت محسوب می شود. در این راستا به بسیاری از شرکت ها و کارخانجات، برای استاندارد سازی و تولید بهینه و اجرای بهتر فرآیند تولید مشاوره داده است. تمرکز بر رضایت مندی مشتریان و کمک به آنان، تمرکز بر افزایش خدمات به جای تمرکز صرف بر فروش محصولات و نهایتاً ایجاد حسن اعتماد میان مصرف کنندگان از جمله مهم ترین اهداف این شرکت می باشد. . به منظور کسب اطلاعات بیشتر از طریق یکی از روشهای زیر با شرکت ساج استیل تماس حاصل فرمایید.


شرکت سازنده :فوستالپاین

مدل :دورستات

کشور سازنده :اتریش

جی سی سی (GCC) :(Voestalpine) اتریش

توجه:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.