ثبت آگهی رایگان

جراحی لثه با امکانات روز دنیا در دکتر سریتا

جراحی  لثه با امکانات روز دنیا در دکتر سریتا

کلینیک دکتر سریتا یکی از موفق ترین ها در انواع جراحی دندان می باشد.و با تجهیزات به روز و استاندارد توانسته جراحی های موفقی درکارنامه خود ثبت کند

شما در صورتیکه در بهداشت دهان و دندان های خود کوتاهی کنید، پیامد این کوتاهی به شکل التهاب و عفونت در لثه ودندا های شما بروز خواهد کرد. بهترین راه برای پیشگری از این پیامدها رعایت بهداشت دهان و دندان می باشد.

عفونت لثه در صورت درمان نشدن، برای دندان و استخوان فک مشکلات بیشماری را به وجود می آورد و همچنین در نهایت به از دست دادن دندان ما منجر خواهد شد.

یکی از راه های درمانی در مراحلی که عفونت پیشرفت زیادی کرده و با روش های معمول نمیتوان به درمان آن پرداخت، جراحی لثه می باشد. جراحی لثه زمانی انجام می پذیرد که عفونت و پوسیدگی از سطح دندان ها فراتر رفته و به ریشه و لثه آسیب وارد کند.

ما در دکتر سریتا با معاینات دقیق و بهره گیری از تجهیزات استاندارد در این زمینه به کمک شما شتافته ایم. با معاینه و جراحی به موقع از پیشرفت عفونت و از دست دادن دندان های شما جلوگیری می کنیم

پرداخت بیشتر هرینه ها در کلینیک ما به صورت اقساطی می باشد و خیال شما برای پرداخت بسیار آسوده تر خواهد بود.

جهت استفاده از خدمات درمانی یا گرفتن مشاوره برای خدمات زیبایی می توانید با شماره درح شده تماس حاصل فرمایید یا به صورت حضوری آدرس ساختمان کلینیک دندانپزشگی سریتا مراجعه کنید.

لطفا توجه فرمایید:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.

آگهی های مرتبط