ثبت آگهی رایگان

کلینیک دندانپزشکی تخصصی قلهک

کلینیک دندانپزشکی تخصصی قلهک

کلینیک تخصصی دندانپزشکی قلهک در تهران


دندانپزشکی یکی از شاخه های پزشکی می باشد که هر کس به آن نیاز دارد.

اگر به دنبال یک کلینیک خوب و حرفه ای دندانپزشکی می گردید که با کیفیت عالی و قیمت مناسب به شما خدمات ارائه دهد، دندانپزشکی قلهک را انتخاب کنید.

کلینیک دندانپزشکی قلهک، مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های دندانپزشکی با ارائه تمامی خدمات تخصصی از جمله: دندانپزشکی با بیهوشی، دندانپزشکی اطفال و ...با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی پذیرای شما عزیزان هستیم .

کلینیک قلهک با کادری مجرب و محیطی امن و آرام، آماده خدمت رسانی به بزرگسالان و کودکان مطابق استانداردهای روز دنیا، با بهترین مواد و بهترین کیفیت اعم از زیبایی(ایمپلنت دندان ، کامپوزیت و لمینت دندان و بلیچینگ ، ارتودنسی ثابت ، نامرئی ومتحرک می باشد و در ارتقا کیفیت خدمات در جهت حفظ بهبودی و سلامتی مراجعین محترم دارد.

همینطور، این کلینیک دارای بخش های جراحی لثه ،فک و صورت ، بخش درمان ریشه دندان ، بیماران خاص و مشاوره به بیماران دهان و دندان و آموزش مراقبت های بهداشتی و خدمات پیشگیرانه است. لازم به ذکر است که شما عزیزان با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی قلهک علاوه بر بهرمندی از شرایط اقساطی میتوانید از پارکینگ اختصاصی این کلینیک هم استفاده کنید.

لطفا توجه فرمایید:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.