ثبت آگهی رایگان

مهندسی مشاور فناور گستر پیمان

مهندسی مشاور فناور گستر پیمان
مهندسی مشاور فناور گستر پیمان

تیم فنی مهندسی فناور گستر پیمان فعالیت خود را از سال 1387 در زمینه مهندسی و طراحی واحد های صنعتی و پالایشگاهی آغاز نموده و در این سال ها موفق به طراحی و همکاری در اجرا سایتهای مختلف گردیده است. خط مشی فنی مهندسی فناور گستر پیمان ارائه خدمات مهندسی با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت ممکن می باشد تا بدین وسیله بتواند رضایت مشتریان خود را فراهم آورد. در جهت رسیدن به این هدف شرکت فنی مهندسی فناور گستر پیمان کلیه فرآیندهای طراحی خود را بهینه سازی نموده است تا بتواند طراحی پایپینگ را با بالاترین کیفیت و ارزان ترین هزینه انجام دهد.

شرکت فنی مهندسی فناور گستر پیمان در کنار خدمات مهندسی پلنت های بزرگ در پروژه های کوچک و زود بازده و طرح های دانشگاهی و دانش بنیان نیز ارائه خدمات می نماید و آماده طراحی پروژه های مختلف با توجه به تیم قدرتمند خود می باشد. فنی مهندسی فناور گستر پیمان با توجه به سابقه فراوان خود تخصص کافی در زمینه طراحی پایپینگ و همینطور پروژه های اطفا حریق را دارد. این مجموعه در جهت کاهش هزینه های بازاریابی و اجرای پروژه های خود بخش بازرگانی خود را به طور کلی حذف نموده است و به این روش توانسته هزینه های طراحی را به حداقل رساند

فعالیت های ما شامل:

▪ ارایه خدمات مهندسی

▪ تولید مدارک مهندسی

▪ طراحی با نرم افزار PDMS

▪ استرس آنالیز با نرم افزار Caesar II

▪ تهیه نقشه های ازبیلت و طراحی پایپینگ سایت

▪ طراحی و اجرای سیستم های اعلام و اطفا حریق

▪ انجام خدمات بازرسی هستند

لطفا توجه فرمایید:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.

آگهی های مرتبط