ثبت آگهی رایگان

فروش حواله استایرن مونومر

فروش حواله استایرن مونومر
 • عنوان آگهی:
  فروش حواله استایرن مونومر
 • گروه آگهی:
 • تلفن ثابت:
  تلفن ثابت آگهی کد 95887
 • تلفن همراه:
  تلفن همراه آگهی کد 95887
 • آدرس:
  تهران، میدان شیخ بهایی،خیابان خدامی،روبروی مدیریت اکتشافات،پلاک10
 • آخرین بروزرسانی:
  1399/10/13 - 14:13:13

استایرن منومر یا ethenylbenzene، vinylbenzene و phenylethene مایعی بیرنگ است که بویی مطبوع و شیرین دارد. این محلول روغنی دارای نقطه ذوب 30- درجه سانتی‌گراد و جوش 146 درجه سانتی‌گراد است. به طور طبیعی در دارچین، دانه‌های قهوه، بادام زمینی و قطران زغال‌سنگ یافت می‌شود. در ادامه به بررسی کاربرد منومر استایرن می پردازیم.


استایرن مونومر یک ترکیب آلی با فرمول شیمیایی C8H8 است که به صورت صنعتی از هیدروژن‌زدایی اتیل‌ بنزن تولید می‌شود. به طور عمده دارای تمایل زیاد به فرآیند بسپارش (فرآیندی که طی آن یک مولکول واحد با اتصال به مولکول‌های دیگر به یک مولکول بزرگ چندگانه تبدیل می‌شود) است. استایرن مونومر در تولید مونومر پلی استایرن که یک پلاستیک مهم است و در فرآیند سنتز رزین‌ها بکار می‌رود.

استایرن عضو گروهی از ترکیبات شیمیایی است که به طور گسترده در دسته بندی ترکیبات ارگانیک وینیل (مولکول‌هایی با پیوندهای دوگانه بین اتم‌های کربن) قرار می‌گیرند. تحت فرآیندهای کاتالیست شیمیایی ترکیبات این ماده باز می‌شود و به اتم کربن یک مولکول استایرن منومر دیگر متصل می‌شود. این اتصال‌های جدید منومر پلی استایرن تولید می‌کنند که در آن هزاران اتم کربن استایرن به یکدیگر متصل شده‌اند.

توجه فرمایید:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.

آگهی های مرتبط