ثبت آگهی رایگان

کفش دیابتی

توجه:
این آگهی منقضی شده و فاقد اعتبار است.

یکی از سوال هایی که بصورت مکرر از ما پرسیده میشه و سوال پیش میاد برای خیلی ها سعی میکنیم خودمون راهنمایی کنیم

در هر صورت ما پزشک نیستیم و ادعای پزشکی هم نداریم اون چیزی که عرض میکنیم فقط مواردی هست که در اثر تجربه چند ساله ی کاری ما و تماس با بیمارانی که ممتد باهاشون در ارتباط بودیم یا از ما خرید داشتند یا کلینیک هایی که بهشون کفش هارو عرضه میکنیم و به بیماراشون میدن این تجربه رو بدست اوردیم کفش های دیابتی یعنی کفش هایی که اختصاصا" برای دیابت تولید و ساخته شدند، زیاد نیستن تو دنیا و شرکت های زیادی هم این محصول رو تولید نمیکنند.

دقت بفرمایید که کفش های دیابتی باید ایتم های خاصی داشته باشن

پای ادم دیابتی کاملا فرق میکنه با پای یک انسان معمولی چون اولا به دلایلی عمدتا چون خیلی از بیمار های دیابتی کهولت سن دارن تولید سلول های پاشون و اصلا ترمیم پاشون در برابر زخم کنده و بشدت هم مستعد هستش به اینکه زخم بشه تاول بزنه یا حتی پا سیاه بشه و زخم رو به جای دیگه ای منتقل بکنه

و یا اینکه اصلا پا سیاه بشه و مجبور بشن انگشت شست پا یا حتی ما بیمارییو دیدیم که تا ران پاشون هم قطع شده ببینید دقت بفرمایید که هر چیزی امکان تماس با پای دیابتی رو نداره و بلافاصله پا زخم میشه و عفونت میکنه اولا اینکه اون چیزی که داخل کفش هستش چنانکه تو فیلمم توضیح دادیم یکی از چیزای اصلی بالانس کردن پا هست یعنی با خروج لانه زنبوری ها وزن پا ازاون نقطه برداشته میشه و به قسمت دیگه از کف پا منتقل میشه و این وزن متغیر میشه و آمادگی دوباره زخم شدن ازاون قسمت منتقل میشه به یک قسمت دیگه و التیام پیدا میکنه مورد دیگه اینه که یکی از چیزایی که ما خیلی دیدیم وتاثیر میزاره روی پا و باعث سایش پا میشه وجود مواد نفتی هرچقدم کم یعنی مواد شیمیایی پتروشیمی که در کفش ها عمدتا داره استفاده میشه که این ها در تماس، پا رو کاملا از بین میبرن و خراب میکنن و خیلی از کفش ها حتی کفش های ارتوپدی عملا زیره -رویه -بند وخیلی چیز های دیگه از کفش مواد پتروشیمی هست در هرصورت مقداری ازاین مواد شیمیایی یا نفتی داخلش استفاده شده ولی کفش های دیابتی شرکت بورت کلا با الیاف گیاهی تولید شدند یعنی فیبر هستند و اصلا مواد شیمیایی نداره و به جای اینکه پارو از بین ببره کفش هست که ساییده میشه چون پا مهم تر از کفش هست که ساییده میشه که پا رو از بین نبره در عین حال استحکام خودشونم دارن و یک وجه تمایز دیگه ای که وجود داره برای این کفشها اینه که کلا بافته شده و ترکیب شده با یون نقره هستن یون نقره انتی باکتریال هست یعنی وقتی پا در برابر محیط کفش قرار میگیره کلا این تبادل یون نقره با پا باعث میشه پا کلا انتی باکتریال بشه عفونتش گرفته بشه و زخمش زودتر بهبود پیدا کنه یا اگر هم عفونتی داره پا یا میخواد تازه عفونی بشه این یون نقره جلوگیری میکنه ازین که پا بدتر بشه اینا مواردی بود که بایستی بدونید فرق کفش های دیابتی با کفش های دیگه چی هست.

پیشنهاد اینه اگر پارو بزارید در همون حالت عادی بمونه یعنی هوا بخوره واصلا کفشی باهاش تماس نداشته باشه و کفشی برای پاتون نخرید و اصلا برای پای دیابتی کفش استفاده نکنید خیلی بهتر ازاینه که کفشی بخرید که اختصاصا برای دیابت ساخته نشده پس تصمیم بگیرید یا کفش نخرید یا کفشی بخرید که بدونید فقط و فقط برای پای دیابتی ساخته شده و این تکنولوزی وجود داره ودقت بفرمایید که علاوه بر همه این موارد، اصل موضوع در کفه ای هست که در کفش استفاده شده. اگر کفشی میخرید که کفش با کفه ثابت هست یا ساخته می شه، خوب چرا باید کفش کفه دار به پای شما حالت بده !! کفش یک شخص دیابتی برای این نیست که کفه ی کفش بهش حالت بده و یا استخون های اون رو از انحراف دربیاره موضوع اصلا ارتوپتیک نیست موضوع استخون بندی پا نیست، گوشت پا موضوع اصلی هست که داره از بین میره و همه این توضیحات برای این بود که بدونید که کفی این عملکرد رو داره که هرجا لازم شد سلول هاشو ازش دربیارید، فشار رو به جای دیگه منتقل کنه. فراموش نکنید کفش دیابتی رو با کفش ارتوپدی باهم اشتباه نگیرید. بزارید پاتون راحت باز باشه تا این که کفی ای بگیرید که موجب از بین رفتن گوشت پا بشه و یا حتی به مرحله قطع پا برسه. آرزوی سلامتی برای شما داریم . انتخاب با شماست

توجه:
آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.